Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Odbudowa naskórka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 9:39 pm    Temat postu: Odbudowa naskórka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanko... jak wspomoc odbudowe naskorka... chodzi o to ze jestem po operacji i zle mi sie goi rana... musi sie naskorek odbudowac... lekarz kazal mi smarowac to miejsce mascia ale no chialabym jakos organizmowi pomoc czy cos
wiecie moze co mam jesc jakie witamy zeby to wspomoc? Bo jakos mi sie nie usmiecha perspektywa przeszczepu skory ....:/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cynk poprawia gojenie się ran więc spróbuj
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale masz jakąś specjalistyczną maść? pamiętam, że moja babcia po radioterapii miała krem specjalnie dla takich osob (skóra na szyi przepalona i naskórek się musiał odbudować) i bardzo ładnie to się zagoiło i szybko. teraz śladu nie ma. ale to też fakt, ze moja babcia zawsze świetną skóre miala..

bo z witamin i minerałów to kwas foliowy, witamina E, krzem, cynk, selen, żelazo, wyciąg ze skrzypu polnego...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 12:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najpierw smarowalam Detromecyna (?!) czy jakos tak, a teraz mam Neomecyne podobno tamta byla za silna... hmmm... ja juz nie wiem co mam o tym myslec i jak sie do tego zabrac Sad Poswiecilam sesje zeby zrobic ta operacje, pare rzeczy mam na wrzesien i chcialabym zeby to sie dobrze zagoilo a tutaj takie cos Sad Wiadomo upaly, rany zle sie goja ale ... takie czekanie dobija Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co to była za operacja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Operacja nosa, ale przegroda zle sie goi :/ Wiadomo cieplo jest a to nie pomaga Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group