Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Od kiedy normalne jedzonko dla niemowlaka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brytka



Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 8:11 pm    Temat postu: Od kiedy normalne jedzonko dla niemowlaka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja coreczka ma prawie 8 miesiecy i oprocz mleka dostaje specjalne jedzonko sloikowe (obiadki,zupki,deserki) oraz jablko z herbatnikiem i rozne kaszki oraz puree.Mam pytanko- od kiedy moge dawac coreczce normalne jedzenie takie co jem ja.No i od czego zaczac,co moge dac takiemu malenstwu,zeby go nie skrzywdzic? Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja swojemu synkowi zaczelam podawac normalne jedzenie tzn gotowane w 5 m-cu zycia,zaczelam od ziemniakow z marchwia,brokolow,potem doszedl kalafior,skrzydelka z kurczaka,zupy jarzynowe,buraczki.Na deserek starte jabluszko z cukrem,albo ugotowana brzoskwinia,czy morelka.Mozesz tez ugotowac rybe,chociaz moj synek nie chcial takiej jesc,wolal smazona.
Mozesz tez kupic puree''Misiowy Ogrodek" z Nestle i dodac np do brokolow,z reszta na opakowaniu dolaczona jest katreczka z przepisami,wiec w sumie juz sporo moze jesc Twoja coreczka.Zyczymy smacznego!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brytka



Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 9:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fajnie,dzieki za informacje.A mam jeszcze jedno pytanko,czy uzywalas delikatnych przypraw czy robilas wszystko na jalowo?Te ziemniaczki,skrzydelka itp.
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 5:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przewaznie dodawalam i nadal dodaje troche vegety,tak dla lepszego smaczku,albo jakas kostke rosolowa np do zupki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brytka



Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 11:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok,dzieki Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group