Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Od jutra zaczynam!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elle_30



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 8:56 pm    Temat postu: Od jutra zaczynam! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochani!

Naczytałam się tych Waszych wpisów o Tabexie i od razu - z miejsca - spontanicznie - pobiegłam do apteki po Tabex. Nie obyło się bez problemów, bo nie chcieli sprzedać bez recepty, ale jakoś się udałoSmile
W związku z tym, że jest już wieczór postanowiłam zacząć "kurację" od jutra:) Jak myślicie? Uda mi się??? Tyle razy już rzucałam, że nie zliczę... A zawsze wracałam! Nie chcę już dłużej palić! Podtrzymajcie mnie biedną na duchu... Będę zdawać relacje od jutra, jak mi idzie z tym Tabexem... Sama jestem baaardzo ciekawa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
groszencja



Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 12:53 pm    Temat postu: ja zaczęłam i.. 3 dzień bez papierosa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

muszę powiedzieć, że chyba podziałało.
Paliłam 16 lat i nikt i nic wcześniej nie działało na mnie tak jak działa TABEX. W moim otoczeniu jest wiele osób które próbowały obrzydzić mi ten nałóg, bez skutku. Sama podiełam próbę. Bez żadnego ciśnienia i świadomie z tym walczę.
Zaczęły się moje rządy bo fajkom mówię nie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mika12



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i stało się od wczoraj zaczełam kuracje z tabexem wczoraj trochę jeszcze paliłam dzisiaj już prawie nie tylko 3 papierosy czuję że tabex zaczyna działać już tak nie ciągnie do zapalenia tylko trochę trzymam kciuki za tych co postanowili skończyc z paleniem powodzenia Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
groszencja



Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 1:34 pm    Temat postu: powodzenia, dasz radę ! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie palę już 8 dni i oby tak dalej.
Życzę sobie i wszystkim w moim położeniu dalszej wytrwałości na odwyku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group