Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Oczyszczanie twarzy/skóry

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
masia21



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 11:46 am    Temat postu: Oczyszczanie twarzy/skóry Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zwracam się z prośbą... Czy znacie metodykę oczyszczania skóry twarzy + przeciwskazania , wskazania? Nigdzie nie mogę nic znalezc na ten temat, ani w internecie ani w książkach:( A jest mi to potrzebne...Więc jeśli byłybyście tak miłe i napisały jak to się robi i w ogóle coś na ten temat, nie wiem może jakis link to byłabym bardzo wdzieczna :* Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
whitewine



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba niedokładnie szukałaś,

------------------------
Oczyszczanie twarzy dobrze jest robić tylko u naprawdę dobrej kosmetyczki, bo źle wykonane może tylko zaszkodzić skórze zamiast pomóc.



Ile razy można pisać jedno i to samo!
Linki na TYM FORUM są ZABRIONIONE! Proszę czytać REGULAMIN!!
Link usuwam.
mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
masia21



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 3:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie bede tego robila w domu Very Happy Mam napisać referat na ten temat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ej no a mało bibliotek w miescie"? czemu ludzie sa tacy leniwi... studia to nie podstawowka... czas nauczyc sie korzystac z czytelni Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewa200



Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 26, 2010 3:58 pm    Temat postu: oczyszczanie twarzy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stosuje tonik matujący z mary cohr gdyż mam cerę mieszaną pomaga mi w regulacji wydzielania sebum a jakich wy używacie toników lub może macie inny sposób na oczyszczanie twarzy?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eternity



Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sumie chciałabym poznać jakich domowy sposób na oczyszczanie twarzy i zacznę o tym więcej czytać w internecie. Aktualnie jestem zadowolona ze swojego toniku od Bielendy, ale jestem zwolenniczką naturalnych kosmetyków, także zacznę myśleć o naturalnych sposobach pielęgnacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaliksa



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koło
PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co ma w składzie ten tonik? Może inaczej czy ma certyfikat potwierdzający jego naturalność?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elwirka



Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 23, 2011 5:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczyszczać cerę można też domowymi sposobami jak na przykład mycie twarzy wodą mineralną. Dobrze jest też robić czasem maseczki. I koniecznie używać kosmetyków przeznaczonych do swojego typu cery. Ja osobiście ufam tylko dermokosmetykom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sofii



Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje drogie:) ja zamawiam kosmetyki ze sklepu ecoplant . odkąd korzystam tylko z naturalnych kosmetyków nie mam problemów z cerąSmile na początku też w to nie wierzyłam:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dinka



Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 06, 2012 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie miałaś fazy przejściowej tzw. oczyszczania wiele dziewczyn mówi, że to etap przejścia na naturalną pielęgnację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group