Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Obserwacjones

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szklanka
Gość









PostWysłany: Nie Gru 25, 2005 1:08 am    Temat postu: Obserwacjones Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, że coś ze mną nie tak. Ba! Czuję się chora.
Może zacznę od bólu za żebrami, z lewej strony. Wcześniej było to raczej drobne kłucie, ostatnio prawdziwy ból. Raz złapał mnie na tyle silny, że nie mogłam się podnieść i musiałam poczekać trochę dłużej. No i nie wiem, czy to normalne (tak, wiem, człowiek nie jest idealnie symetryczny), ale te żebra/-o z lewej bardziej odstają niż te po prawej, nie wiem... powiększyły się?? Confused
Mam 20 lat, ponoć lekką niedowagę, trochę stresu, wysiłku fizycznego brak, jestem ciągle zmęczona, nic mi się nie chce. Aha, i często łapie mnie kolka.

Jakieś pomysły? Confused
Powrót do góry
Szklanka
Gość









PostWysłany: Nie Gru 25, 2005 1:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarz potem Mr. Green
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group