Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Obrzezanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
questionmark



Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 17, 2011 9:56 am    Temat postu: Obrzezanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chce sie dowiedzieć czy w dzisiejszych czasach jest zwyczaj obrzezania małych chłopców [nie mówie o osobach pochodzenia Żydowskiego tylko ogólnie o mężczyznach]. czy lekarze przeprowadzają ten zabieg każdemu czy niektórym tylko? czy bez tego zabiegu np napletek nie utrudnia wspolzycia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MistrzSeksu



Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 8:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w prywatnej klinice pewnie Ci taki zabieg zrobią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
questionmark



Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 5:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie pytam w odniesieniu do mnie. proszę uważnie czytać - nie mówie że chce zrobić ten zabieg. pytam teoretycznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stanley777



Dołączył: 28 Lut 2013
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obrzezanie to głownie ze stulejka zwiazane, raczej nikt na sile nie robi, chyba ze jacys pieknisie. tak mi sie wydaje.
Jestem obrzezany ze wzgledu na to ze mialem stulejke, ale dopiero jak bylem dorosly to zrobilem, nie jak bylem dzieckiem, nikt wtedy nie zdiagnozowal, a sam bylem dzieckiem wiec sam do konca nie wiedzialem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group