Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Obrzęk jądra po operacji przepukliny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
accipiter



Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 9:40 am    Temat postu: Obrzęk jądra po operacji przepukliny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
W ubiegłym tygodniu miałem operację przepukliny pachwinowej. Martwi mnie to, że jądro po stronie operowanej jest obrzmiałe i znacznie powiększone. Czy taki stan jest normalną rzeczą po takim zabiegu? Jeśli tak, to jak długo to jeszcze potrwa? Może powinienem udać się do lekarza.....
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 11:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

obrzęk jądra to podobno niegroźne powikłanie po operacji i czasami się zdarza. miałeś już zdejmowane szwy czy dopiero idziesz na zdjęcie? jeżeli jeszcze nie byłeś, to warto się wtedy spytać, jak długo taki stan może się utrzymywać.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
accipiter



Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
obrzęk jądra to podobno niegroźne powikłanie po operacji i czasami się zdarza. miałeś już zdejmowane szwy czy dopiero idziesz na zdjęcie? jeżeli jeszcze nie byłeś, to warto się wtedy spytać, jak długo taki stan może się utrzymywać.

Szwy będę miał wyciągane w poniedziałek. Tylko nie w szpitalu, w którym mnie operowano, lecz w najbliższej przychodni.... a tam lekarza urologa nie ma Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie boj przy operacji zawsze naczynia limfatyczne sa zmaskarowane najbardziej;P wiec dlatego masz obrzęk nic Ci nie będzie;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
accipiter



Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyciagnieto mi wczoraj szwy. Chirurg, który to robił powiedział, że to zapalenie jądra i stwierdził, że wystarczy kilka dni antybiotykoterapi. Ja jakoś nie jestem o tym przekonany, bo najądrze jest powiększone i twarde jak kamień a jądro normalne tylko trochę powiększone. Chyba nie obejdzie się bez wizyty u urologa.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group