Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

objawy po dawnym stłuczeniu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
schmielu



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 1:37 am    Temat postu: objawy po dawnym stłuczeniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Mam pewien problem i proszę o rade, jakieś 2 lata temu - może nawet wcześniej miałem wywrotke rowerową, stłukłem sobie lewą ręke - pojawił się lekki ból, siniak, otarcie naskórka ale po jakimś czasie wszystko wróciło do normy, jednak od tamtej pory przy wykonywaniu jakiś prac fizycznych tą właśnie ręką czuje jakby coś mi tam siedziało (ciężko to opisać), pod skórą jednak nie wyczuwam nic dziwnego, czasem również pojawia się swędzenie w tej ręce. Proszę o radę bo niewiem czy iść z tym do lekarza, nadmieniam że ręka mnie nie boli tylko czuję to co wyżej napisałem a i tak nie zawsze tylko przy dzwiganiu jakiś rzeczy lub pracach fizycznych.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem powinienies isc z tym do lekarza... powiedziec co i jak... na pewno cos zaradzi Smile ja osobiscie nie mam pojecia co moze ci dolegac ale glowa do gory Smile najpierw zglos sie do lekarza pierwszego kontaktu on da ci skierowanie do odpowiedniego specjalisty Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
schmielu



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 2:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znajomy twierdzi że kość musiała być pęknięta i się źle zrosło i stąd te objawy, no ale przecież jakby kość w chwili upadku faktycznie pękła to chyba ból byłby nie do wytrzymania a mnie prawie wogóle nie bolało (no może troszkę)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 6:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... no wydaje mi sie ze by cie bolalo... moze cos ze stawem sie stalo... to nie jest moja dziedzina wiec wole nie gdybac Smile lepiej do lekarza sie przejsc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pęknięcia to na pewno nie było, ból byłby niesamowity i ręka spuchnięta. Zwichnię cia też raczej nie. Myśl, ze to po prostu stłuczenie i tyle, a każde stłuczenie boli jakiś czas i często powraca ten ból. Nie boli Cię na zmianę pogody na przykład? Może smaruj trochęjakimiś maściami, np: fastum, naproxen. Proponuję też okłady z kapusty, choć to raczej zaraz po urazie. A mianowicie tłuczesz kapustę, by wypłynął sok, okładasz stłuczone miejsce i zawijasz bandażem.
Pozdrawiam;)
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group