Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

objawy okresu , jednak jego brak!!!!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aga xs
Gość









PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 6:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie traktuj tego jako objaw ciąży.Sądze,ze wyszukujesz czegos,co napewno nie istnieje.


-------------edit by drapaka-------------
Jeden post wystarczy. Nie pisz 2 postów takiej samej treści
Powrót do góry
pytka



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam jeszcze jedno pytanie Wink :u mnie ta ciemniejsza kreska jest widoczna caly czas (mniej wiecej od roku).W ciązy nie jestem ani nie byłam (odpukać Wink )ale ta kreseczke mam.Wie ktoś może od czego ona u mnie jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maadzia ;(



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 10:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
Pierwszego kochałam sie z chłopakiem.Było zabiezpieczenie,nie doszło do wytrysku.Ale za to bardzo sie stresuje.Okres dostane 14,15.A ja mam apetyt,spać mi sie chce.Ale ogolnie powiekszyły mi sie piersi,bolą mnie.I ja nie wiem czy to od ciązy czy dlatego że zbliza mi sie miesiaczka.A czy już moge zrobic test?
A jeżeli miesiaczka mi sie spozni , to mama oczywiscie skapnie sie!
Ale przeciez było wszystko , zeby nie doszło.A co ja mam zrobić jak zajde w ciąze?Sad
Zabic sie?
Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bylo zabezpieczenie, nie bylo wytrysku to jak chcesz w ta ciaze zajsc??? to po pierwsze, a po drugie nie stresuj sie tak bo okres sie na pewno spozni...
teste mozezsz zrobic dla swietego spokoju 12 dni od stosunku... ale na moje oko bol piersi to na okres...

a takie komentarze typu "zabic sie" to nie na miejscu sa ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
damian212



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 9:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam , mojej dziewczynie spoznia sie okres. Od 2 dni pobolewają ją jajniki , ma gesty biały śluz i zaczeły ja wczoraj boleć wieczorem piersi . Oznacza to , że lada moment dostanie okres ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 10:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najprawdopodobniej tak
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group