Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

objawy okresu , jednak jego brak!!!!!

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lenka



Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 5:24 pm    Temat postu: objawy okresu , jednak jego brak!!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! prosze o rade dotyczaca sponiajacego się okresu . miesiac temu kochalam się z moim chlopakiem bez zabezpieczenia . dwa dni póniej po stosunku dostałam okresu. Teraz jest juz kolejny miesiąc a moj okres się spóżnia strasznie dużo sie stresuje nie wiem czy przez to te " miesięczne klimaty " moga sie spóniać boje się chociaż mój chłopak zapewnia mnie że do niczego takiego nie doszło i jest tego pewien.Ja natomiast mam wszystkie objawy zapowiadajace nadchodzący okres : powiększone , bolace piersi , lekki ból jajników ! ale nadal nie mam okresu!!! i w dodatku pojawił sie gęsty bialy sluz ! co robić???? prosze o pomoc i radę Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Gość









PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sądze,ze nie powinnas miec powodów do zmartwien,ponieważ w dniu stosunku mialas dni nieplodne,Oczywiscie zdaża sie czasem,ze konczy sie to ciąża,ale to sa sporadyczne przypadki.Jezeli chcesz sie uspokoić,radze zrobic test ciażowy,najlepiej z samego rana.Ale opóżnienie okresu może spowodowac wiele czynników np.stres,lekkie przeziebienie,zmiana klimatu.Napewno wszystko bedzie dobrze,zrob szybko test,a sie przekonasz.Pozdrawiam.
Powrót do góry
lenka



Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 5:45 pm    Temat postu: skąd ten sluz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmmm.... moze i masz rację niepotrzebnie panikuje . a do ilu dni tak dokladniej może sie spózniajc okres? i skąd ten bialy sluz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Gość









PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma ustalonej liczby dni na spóżniający sie okres,mnie również czesto sie to zdarzalo,przewaznie do 2 tygodni i za kazdym razem robilam testy i zawsze byly negatywne,a bylo kilka sytuacji naprawde groznych.A co do śluzu to mialam taki,ale w bardziej zaawansowanej ciazy.Bo wkoncu zaszlam,ale swiadomie,juz po slubie.
Powrót do góry
lenka



Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy to jest możliwe ze jesli pojawila mi się leciutka linia od pępka do zwgórka łonowego to jest to objaw ciązy? boje się bo wsumie racjonalnie mysląc mialam dni nieplode w zcasie stosunku mój chłopak jest pewnien że nic się nie stalo ale jednak mam w sobie dziwne uczucie lęku i strachu:-(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Gość









PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 6:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To prawda,ze taka linia pojawia sie w ciąży,jednak nie na samym poczatku,nie mozna traktowac tego jako objaw,bo to objawem ciaży nie jest.U mnie takiej lini nie bylo widac przez pierwsze 3 m-ce.Jezeli masz watpliwosci,powtarzam idz do apteki po test i wszystko bedzie jasne.
Powrót do góry
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 6:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy ta linia zawsze jest pionowa czy pozioma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Gość









PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 6:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze jest pionowa,o poziomej nigdy nie slyszalam.
Powrót do góry
lenka



Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 6:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pozioma ale nie sadzisz ze jest za wcześnie abby to byl objaw ciąży? moze sama sobie probuję wmówic że jestem w ciązy jej tak się strasznie boję!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lenka



Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 6:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poprawka przepraszam pionowa lekkie przejezyczenie się ze stresu:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group