Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

objawy miesiączki

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
linka17



Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 3:07 pm    Temat postu: objawy miesiączki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam takie małe pytanie. Mam 17 lat i trochę mi wstyd pytać, ale jestem zielona więc pisze. Czy przed okresem jest śluz czy raczej są dni tzw. ,,suche"?? Proszę odpisać. Nigdy na to nie zwracałam uwagi, ale teraz czekam na okres i nie wiem czy się doczekam. Kochałam się z chłopakiem już prawie miesiąc temu, jakoś nie długo po końcu mojej miesiączki a miałam ją 30. On się zabezpieczył, ale mimo to zawsze panikuje, a tym razem przesadnie. Wiem, że prezerwatywy nie są w 100% pewne i dlatego się denerwuję. Proszę odpisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 3:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej "sucho"
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
linka17



Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 3:27 pm    Temat postu: re Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jesteś w ilu procentach pewna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli masz cykle 28dniowe to "dni suche,niepłodne" sa na 10 dni przed okresem. A ile %? nigdy nie mozna stwierdzic na ile ,ale mysle ze ok 99% Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
linka17



Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam bardzo nie regularne miesiaczki, zawsze jak dostaje np 30 to odliczam 5 dni od rownego miesiaca i dostaje, a czasami nawet tydzien, a czasami tylko 3 dni.Jeśli teraz nie mam dni suchych to czy moze to znaczyc ze jestem w ciazy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak masz sucho to sa nieplodne a jak mokro to płodne Wink toz to logiczne.
Obawiasz sie ciazy? doszlo do wytrysku? napisz w ktorym dniu sie kochałas to podpowiem czy to płodne czy nie były Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
linka17



Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do wytrysku doszło ale w prezerwatywie, pisales/as ze 10 dni przed okresem sa dni suche a ja ich nie mam teraz.Nie pamiętam dokładnie ale jakos miałam chyba koniec okresu czyli mniej więcej 5-7 lipca.

Błagam wind_of_hope odpowiedz szybko!

---edit by emilka---
jesli chcesz cos dodać użyj opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 5:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli prezerwatywa nie pękła, to moim zdaniem nie powinnaś się martwić
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 6:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm skoro nie miałas dni niepłodnych to najprawdopodobniej trafiłas na płodne. Czy sluz był ciagliwy i przezroczysty? tak jak napisała Emilka, jesli gumka nie pekła to nie masz powodow do obaw Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem nie masz sie co martwic, dziewczyny dobrze pisza Smile mozliwe ze twoj sluz jest bialawy i jest go duzo - taki sluz tez swiadczy o dniach nieplodnych Smile jezeli masz mokro, sluz jest ciagliwy i wyglada jak bialko kurze wtedy sa plodne dni ... ja przed okresem wlasnie mam taki sluz bialy i jest go dosc sporo - taka niktorych natura Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group