Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Obfite krwawienie w środku cyklu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patdom90



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 9:23 pm    Temat postu: Obfite krwawienie w środku cyklu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam nastepujacy problem..... od 2 miesiecy nie biore tabletek anty w 1 miesiacu bylo ok , lecz teraz w 2 pojawil sie pewien problem, a mianowicie @ mialam 4 grudnia i trwala 5 dni dosc obfita, a w 11 dniu zaczelam znow krwawic i to calkiem pozadnie jakby 2 okres.... nie bylo tego malo jak np. plamienie okoloowulacyjne , tego zaczyna byc coraz wiecej, boli mnie podbrzusze, mam zawroty glowy i ogolne oslabienie. niewiem co robic, co to moze byc.... bo do gina zanim sie dostane to ..... dopiero styczen- luty... a mnie to b. niepokoji bo mam to 1 raz. mam 19 lat. BARDZO prosze o jakies rady, moze ktoras z was juz miala cos takiego. Sad


zmieniłam tytuł na bardziej sugerujący treść. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 2:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bez wizyty u ginekologa się nie obejdzie. Jeśli występują u Ciebie takie objawy jak osłabienie i zawroty głowy, możesz jechać na pogotowie. Bo to może oznaczać krwotok.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwa15



Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 11:31 pm    Temat postu: plama krwi na bieliznie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam:) moj problem polega na tym ze w sobote i w niedziele kochałam sie z chłopakiem ,a wieczorem w niedziele miałam silne bole chyba jajnika ze az tak promieniowało na cała noge i nie mogłam sie ruszyc... a dzisiaj zobaczyłam mała plamke krwi na majtkach Confuseda okres mam dostac dopiero 7kwietnia i nie wiem dlaczegoo...prosze o odpowiedz bo nie wiem co sie dzieje. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 12:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli to byl srodek cyklu zapewne bylo to krwawienie owulacyjne. Rzecz normalna i naturalna.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group