Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Obfite krwawienie antykoncepcja!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
biomedical



Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 1:33 am    Temat postu: Obfite krwawienie antykoncepcja!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc dziewczyny, mam na imie krzysiek. Mam jedno pytanie, moja dziewczyna zaczela niedawno brac tabetki antykoncepcyjne, teraz konczy pierwsze opakowanie. Od kad wziela 1 tabltke nie ustaje jej obfite krwawienie. jakos przy 6-7 dniu krwi prawie nie bylo wiec kochalismy sie, jednak nie pomyslelismy o dodatkowym zabezpieczeniu:/:/:/ teraz chyba jakos w polowie cyklu ma prze obfite to krwawienie....powiedzcie mi co to znaczy??? Czy ona poronila? czy jest w ciazy? czy to normalka? Uspokojcie mnie choc troche! dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No przez pierwszy miesiąc zażywania pigułek będą krwawienia.
Ale jeżeli są bardzo obfite idźcie do ginekologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
biomedical



Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak chcemy zrobic tylko ginekolog przyjmie ja dopiero w poneidzialek. nigdy nie myslalem ze moge sie tak martwic:/ -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group