Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

o wszystkim...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julennka



Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 8:09 pm    Temat postu: o wszystkim... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytam te wszystkie posty...wiele mi wyjasniaja...ale tez nasowaja kolejne pytanie...
Moze po kolei:
1) Czy srodek nawilzajacy w prezerwatywach moze miec jakis wplyw na miesiaczke??
2) czy zaczecie wspolzycia moze opoznic miesiaczke(jest czesto nie regularna)??
3)chce podziekowac za wiele wyjasnionych problemow...dzieki wielkie oby tak dalej:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 9:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ad 1)
Nie słyszałem o tym i też nie wiem w jaki sposób miało by to przesunąc okres.

Jak już to uczulenie, co sie naprawde żadko zdarza, chodz jest możliwe.

Ad 2)
Sam stosunek nie, lecz zdarza sie że emocje związane znim są tak silne iż powodują stres (stres nie zawsze oznacza coś złego, są różne rodzaje stresu).
Nie zdarza sie to często, nie jest to regóła, lecz możliwe.

Nie ma co się denerwować czy zamartwiać, wystarczy pare prostych metod "sztuczek" i napewno nie bedzie żadnego problemu:
- Nie wchodzić na głęboką wode, odkrywać ciało powoli, stopniowo
- Nie śpieszyć sie (nie planować pierwszego razu na 2 godzin), ile wyjdzie tyle wyjdzie Wink
- Nie wymagać od siebie oraz od partnera zby dużo, do wuzdanych scen dojdziecie, za pierwszym razem poprostu bądzcie ze sobą.

ad 3)
Dziekuje w imieniu redakcji oraz wszystkich forumowiczów, miło czytać że to co tworzymy tutaj przydaje sie ludzią Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julennka



Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za szybka odpowiedz...jednak ja juz dawno mam za soba pierwszy raz...jestesmy razem juz dlugo i wszystko bylo naprawde po woli i po koleji...teraz jest naprawde dobrze...pytam o to wszystko z Ciekawosci bo nie mam okresu ale zawsze mialam nie regularny i chyba mam uczulenie na lateks;/ dzieki za odpowiedz. pytalam o to wszystko z ciekawosci...staram sie byc dekikatna w stosunku do mojego partnera...wszystko jest spotaniczne nic nie robimy w brew sobie...dochodzimy po malu to tego aby bylo dobrze..odkrywamy sie fizycznie ale i psychicznie:) jeszcze raz dzieki
Buziaki dla was wszystkich;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 11:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja gratuluję cierpliwości... Jeżeli można użyć takiego słowa i nie zgrzeszyć ;]

Sprawdź czy lateks przyłożony przez pewien czas do wewnętrznej strony przedramienia powoduje jakąś reakcje alergiczną.


"jestesmy razem juz dlugo i wszystko bylo naprawde po woli i po koleji" ;] - ło to mnie chodzi.


Ostatnio zmieniony przez Jah dnia Wto Cze 13, 2006 6:00 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julennka



Dołączył: 11 Cze 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 1:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie o co Ci chodzi Jah?? Bo troche nie wiem...cierpliwa ale w czym...dzieki za rade:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group