Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

O nadzerce i o torbielu jajnika

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Laneila



Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam taki problem, i chciałabym was o coś spytać. Miałam problemy z nadżerką, jednak lekarz powiedział, że nie jest groźna, nie ma co jej ruszać i przyjść na kontrolę za 0,5 roku. Jednak olałam to Embarassed Bardzo tego żałuję, zwłaszcza że dowiedziałam się że to nie jst lekka przypadłość... Minęło już z 1,5 roku od tamtej wizyty i byłam ostatnio na wizycie u swojej lekarki. Powiedziała mi, że mam malutką zmianę(plamę?) na szyjce macicy, i mam umówić się za 2 tygodnie na cytologię. Jako, że byłam przestraszona nie spytałam czy to coś poważnego. Mam teraz jakieś schizy, że to rak czy cośSad Ale jednak wtedy lekarka chyba zrobiłaby mi tą cytologię na miejscu? Chciałam was się poradzić, bo do tej wizyty za 2tyg czy ile, to ja osiwieję;/
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paola142



Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 08, 2013 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!
poł roku temu wykryto u mnie torbiela (5cm). dostałam antybiotyk, globułki i tabletki antykoncepcyjne (cilest), torbiel znikł.
Czy jest możliwość, że przy braniu nadal tabletkach anty torbiel powraca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
narciarka



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba nie powiniem powrocic ale trzeba to kontrolowac, robic co jakis czas usg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kokarda



Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Maj 13, 2014 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie niestety powrócił. Brałam cały czas tabletki a torbiel miała ponad 6 cm i mój ginekolog radził ją operować. Miałam laparoskopię, a w czasie operacji okazało się , że trzeba usunąć też fragment jajnika, bo torbiel uszkodziła jego strukturę. Więc jeśli torbiel raz się pojawiła to warto sprawdzać czy znów się nie buduje. I oczywiście warto dbać o zdrowie dróg rodnych, bo ja łykając tabletki anty kilka razy miałam grzybicę (mimo że mam stałego partnera od lat). Ale kiedy dowiedziałam się o konieczności usunięcia torbieli to zaczęłam łykać lacibios femina na wzmocnienie mikroflory pochwy i ochronę przed infekcjami intymnymi. Jestem kilka miesięcy po zabiegu i wciąż stosuję ten probiotyk, bo dobrze mnie chroni przed nawrotem grzybicy. I nawet ostatnio ocena czystości pochwy wyszła mi na "I".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magda20



Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 11:32 pm    Temat postu: no i kócia ;/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
a zmieniałaś tryb życia? odchudzałaś się może? jak najbardziej powinnaś się wybrać do lekarza. nadżerka to wątpię, prędzej zaburzenia hormonalne


Witam mam taki problem bo nie mam miesiączki 3miesiće a testy wychodzą negatywne jestem po porodzie 9 miesięcy i nie wiem co się dzieje pomocy Sad(( .

Dodano po 5 minutach:

nie nic z tych rzeczy

Dodano po 1 minutach:

nie nie nic z tych rzeczy

Dodano po 12 minutach:

Magda20 napisał:
emilka napisał:
a zmieniałaś tryb życia? odchudzałaś się może? jak najbardziej powinnaś się wybrać do lekarza. nadżerka to wątpię, prędzej zaburzenia hormonalne


Witam mam taki problem bo nie mam miesiączki 3miesiće a testy wychodzą negatywne jestem po porodzie 9 miesięcy i nie wiem co się dzieje pomocy Sad(( .

Dodano po 5 minutach:

nie nic z tych rzeczy

Dodano po 1 minutach:

nie nie nic z tych rzeczy


No i mam takie kłócia jeszcze bolesne podczas sexu :/ :(nie wiem cosie dzeje z tym i z tym że brak okresu przez 3 miesiące Sad Sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group