Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

O nadzerce i o torbielu jajnika

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sandrunia1717 - znam podobne przypadki .. to jest normalne, ale jeśli to Cię nie pokoi to wybierz się do gina Smile
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwa15



Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 24, 2010 9:23 pm    Temat postu: bol podczas stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej mam takie pytanie gdy kocham sie z moim chłopakiem odczuwam bol gdy chce włozyc penisa do konca...i nie moge wytrzymac z tego bolu Crying or Very sad ostatnio zaczał mnie bolec tez jajnik tez podczas stounku.A wczoraj jak robił mi palcem to po chwili tak strasznie zaczał mnie bolec brzuch ze nie mogłam wytrzymac ale po chwili przestał ,zawsze po takim bolesnym stosunku takze mnie boli nie mam pojecia dlaczego.czy miałyscie tez tak kiedys?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Maj 24, 2010 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

malwa15 radze udac sie na badania kontrolne do lekarza ginekologa przyczyn takiego bolu moze byc wiele. A na odleglosc nikt ci nie powie co ci dolega. Od jakis zapalen po torbiele itp itd. MUSI to zobaczyc lekarz.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej Smile A więc jak byłam ostatnio u gina po tabletki anty wykrył niewielką nadżerkę. Podeszłam do sprawy lekko. Nie przejmowałam sie kazał zrobić cytologie zrobiłam. Na wyniki czekam miesiąc będą dopiero 10 czerwca. I trochę czytałam o tym w necie i się przestraszyłam. Skoro mój lekarz nie zaczął tego leczyć to mam go zmienić? Wydaje mi się że chyba czeka na wyniki i wtedy zacznie coś działać. Jak czytam wypowiedzi na niektórych forach zaczynam już mieć wizje że odbiorę wyniki cytologi będzie jakiś rak albo Bóg wie co... Po prostu nie przejmowałam się bardzo a teraz mi odbija bo piszą takie cuda że aż strach pomyśleć. Wolę poradzić się tu na forum wiem, ze będę miała racjonalną odpowiedź a nie jakieś ściemy. Więc czy mam się czego obawiać i czy to , ze biorę e tabletki anty to nie przeszkadza? No i czy zmienić lekarza czy czekać na wyniki?
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyniki naświetlą Ci sytuacje i odpowiedzą na Twoje wątpliwości. Cierpliwość myśle tu nie zaszkodzi.
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula0891
Zbanowany


Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 8:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. kochałsm się z moim chłopakiem nie pierwszy raz.. i wszytsko zawsze było ok. ale po ostatnich 2 razach poprostu masakra. to był tak ból ze zwijałam sie na łożku nie wiedzialam co ze soba zrobic. za pierwszym razem myslalm ze poprostu moze troche za szybko to robilismy i prezjdzie i bedzie ok ale teraz zaczynam sie martwic. zreszta moj partner tez. on jest moim pierwszym partnerem zreszta ja jego tez. boje sie i nie wiem co mam robić.! zaznaczyc moze warto ze mam prawie 18 lat. i sama do ginekololga sie nie wybiore... bo i tak mnie nie bedzie mogl zbadac. czy nie unikniona bedzie ta wizyta i to ze bede musiala sie przyznac do wszystkiego mamie.?

Dodano po 3 minutach:

zaznacze moze jeszcze ze bolało mnie bardzo nisko pod brzuchem... i tak jakby ten ból szedł od jajników... i promieniowa na caly brzuch. i jeszcze kiedy chodzilam duzo mniej bolało niz jak usiadlam czy jak sie położylam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paula0891 idz do ginekologa i to juz! Niemusiszsie przyznawac mamie alejesli masz z nia dobry kontakt to moze warto pogadac. Co do samej wizyty wystarczy zapisac sie w przychodni na NFZ na wizyte i tyle. Lekarz zobowiazany jest do tajemnicy lekarskiej wiec nie zadzwoni zaraz po twoim wyjsciu z gabinetu do mamy.

bez wizyty u lekarza sie nie obejdzie - takie rzeczy nalezy bezwzglednie badac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula0891
Zbanowany


Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy to moze byc torbiel? ide do lekarza w tym tygoniu. tylko ostatnio pani pytala czy jest mama bo jestem nie pelnoletnia i jak nie ma to nie moze mnie przebadac. =\ ale pojde i zapytam co i jak. i z mam tez postaram sie porozmawiac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula0891
Zbanowany


Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam bylAM U LEKARZA I NIC... WSZYTSKO NIBY JEST OK. ZOBACZYMY JAK BEDE SIE KOCHAC Z MOIM CHLOPAKIEM RAZ NASTEPNY. dostalam profilkatycznie tbletki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
loco_Mia



Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie miesiąc temu nie pamiętam dokładnie kiedy kochałam sie z chłopakiem o ile to można tak nazwać po prostu wsadził mi swojego penisa na jakieś 1,5 min i potem wyciągnął bez zabezpieczenia.. oktes dostałam w 28 dnu a zazwyczaj miałam co 30 dni. Ale na innych forach czytałam ze miesiączka może wystąpić nawet u kobiet w ciązy ale jest ona skąpa a u mnie była obfita wiec w ciąży raczej nie jestem, tym bardziej ze nie doszło do wytrysku ani nawet nie było do niego blisko. Przez dwa minione tygodnie miałam bardzo silne ból prawego jajnika, a teraz czasem pobolewają mnie piersi i okolice podbrzusza..
Moje pytanie brzmi czy to może być objaw zbliżającej się miesiączki czy jakaś choroba? Z góry dziękuję za odpowiedź:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group