Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

O nadzerce i o torbielu jajnika

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 8:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam takie małe pytanko. Otóż byłam na wizycie i okazało się że mam nadżerkę (nie wiem ile ją moge mieć)na pierwszej wizycie przepisała mi globulki które brałam 10 dni teraz przy 2 wizycie póki co pani gin przepisała mi drugi raz globulki dopochwowe gdyż chce spróbować mnie nimi wyleczyć bez konieczności zabiegu. Teraz mam pytanko gdzieś na innym forum czytałam że kobiety które jeszcze nie rodziły nie powinny mieć wypalanej nadżerki gdyż w przyszłości może to grozić poronieniem lub innymi powikłaniami. Zatem rozumiem że wchodzi w grę tylko wymrażanie?!Zdania ginekologów są podzielone a co Wy o tym myślicie? z opowieści koleżanek które miały wypalanie wiem że to strasznie boli Sad
Czekam na wyniki z cytologii trochę potrwa zanim się dowiem co i jak ale doczytałam się na tym forum że wynik cytologi nie wiem wynosi I lub II Question o co kaman?
I na wypadek gdyby nadżerka była w zaawansowanym stopniu ginekolog by o tym poinformowała podczas badania? Bardzo się boję że moge mieć ją już sporo czasu i boję się że moge mieć nowotwór przez to paskudztwo Sad
Dzięki za odpowiedź na moje pytania Rolling Eyes
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 12:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rzeczywiście lepiej mieć wymrażaną jeżeli nie rodziłaś, bo ze tak powiem wypalanka jest najbardziej prymitywna.
cytologia może być I, II, III, IV, ale dwa pierwsze stopnie są ok, kolejne już są niepokojące. jeszcze zależy jaka metodą jest cytologia robiona. czy tylko podana jest grupa czy też jest wyszczegolniona mikroflora pochwy
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 7:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm a jeśli wyjdzie III lub IV grupa to oznacza to obecność nowotworu?czy jak Sad ? Muszę czekać około 2 tygodni na wyniki chyba zwariuję do tego czasu Sad
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

III oznacza dysplazję, ale niesklasyfikowaną, która może być wywołana mocnymi stanami zapalnymi ale też czymś gorszym i wymaga dalszej diagnostyki. IV to już obecność komórek, które mają cechy raka
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maja20



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam..podejrzewam u siebie raka szyjki macicy ponieważ mam wszystkie objawy temu "sprzyjące".obfite upławy bole brzucha w czasie stosunku także i obfite miesiaczki mam 21 lat jutro mam wizyte u ginekologa i strasznie sie boje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może masz jakieś zapalenie lub nadżerkę?
dobrze, że idziesz do lekarza, ale nie martw się na zapas;)
czy ktoś z Twojej rodziny chorował na raka szyjki macicy? jesteś z grupy ryzyka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maja20



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mama na raka ale piersi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiedz o tym lekarzowi. to ważne żeby wiedział, że jesteś z grupy ryzyka.
i proszę- napisz co powiedział lekarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maja20



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 9:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze napisze napewno..dzisiaj popołudniu ide ale strach mam ogromny Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Megggg!



Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanko czy zabieg usuwania nadzerki boli czy nie?? mam to po raz pierwszy i mam nadzieje po raz ostatni...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group