Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nurkowanie a okres

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zosia



Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 7:28 pm    Temat postu: nurkowanie a okres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanko, czy podczas okresu mozna nurkowac stosując tampony? czy są ku temu jakieś przeciwskazania...? tzn. mam na mysli głownie kwestie ciśnienia jakie zmienia sie wraz ze zmiana głebokości, ale nie wiem czy i jak ma się to do wnętrza organizmu:)
będę bardzo wdzięczna za szybką odpowiedźSmile
pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o nurkowanie na małych glębokościach bez potrzeby zakładania aparatury to w nie ma przeciwskazań.
No pozostaje jeszcze kwestia tego czy wogóle będziesz miała ochote na nurkowanie.
Nie wszystkie dziewczyny lubią chodzić na basen w czasie okresu. Mimo że używają tamponów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ano własnie to bedzie nurkowanie z apartura cala, tak na ok 6 metrach...
co do ochoty, to zbyt bardzo mi sie podoba,abym jej nie miała...
Powrót do góry
themon81



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma zadnych przeciwskazan co do nurkowania w czasie okresu.
Pracuje w tym biznesie z dziewczynami ktore nurjuja 2-5 razy dziennie i nie maja one wymowki dzisiaj nie moge.
Niektore dziewczyny poprostu nie lubia.
ps: sory za brak polskich czcionek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group