Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nudności

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 5:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może jak najszybciej idź do lekarza, to dowiesz się, czy wszystko jest ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewit



Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny w którym tygodniu ciąży zaczęły się Wam nudności i wymioty?
ja jestem w 6 Very Happy (albo 5 w zależności z jakiego kalendarza korzystam) i zastanawiam się czy dopiero przede mną czy może mnie ominą bo do tej pory nic... chociaż muszę przyznać, że profilaktycznie staram się stosować do ogólnych zaleceń znalezionych na necie dla ciążowych dolegliwości Very Happy, niemniej jednak na 10 t.c. przypadnie mi prawodopodobnie długa podróż samochodem Confused
i nie wiem na co mam się nastawić... będzie źle Question czy może pozostanie bez zmian (oby) Smile .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ksiazkowo to powinny zaczac sie po 7 tyg Razz roznie kobiety reaguja Smile jedne maja przez cała ciaze a inne wogole. Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja bratowa "żygała jak kot" jak była w pierwszej ciąży, wtedy wymiotowała już praktycznie od samego początku.
natomiast w drugiej ciąży nie miałam żadnych tego typu dolegliwości.
także wszystko zależy od organizmu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Davvvi



Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 9:18 am    Temat postu: Ciąża. Mdłości nagle zniknęły. Proszę o szybką pomoc. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Moja Żona jest prawdopodobnie w 4tyg.ciąży podczas badania usg pani doktor mówiła że pęcherzyk jest duży ale serduszko jeszcze nie bije. Z tydzień temu Żona dostała mdłości, Czasem wymiotowała. Piła herbatę z imbiru. W pierwszej ciąży dolegliwości trwały bardzo długo,a w tej do wczoraj. Jeszcze wieczorem wymiotowała a dzisiaj się czuje bardzo dobrze. Wizyta u lekarza była w środę. I czy taki zanik mdłości może oznaczać jakieś poważne konsekwencje? Możliwe jest że jajeczko obmarło i dlatego nie ma mdłości???? Buli żona nie miała żadnych ani krwawienia. Proszę o pomoc bo się bardzo martwimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Davii spokojnie. jesli nie krwawi, nie plami to wszystko jest ok.
widocznie mdłosci narazie odpusciły co nie znaczy ze sie nie pojawia.
to bardzo wczesna ciaza. jescze ma czas na mdłosci.
nie panikuj.
na serducho jest za wczesnie. to prawda.
w 7tygodniu ciazy jest juz widoczne i słyszalne.
poki co niech odpoczywa, nie stresuje sie i czeka.
za 3tyg powinno juz pieknie bić.
zycze powodzenia!!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na serduszko za wcześnie...zdecydowanie:).co do zaniku objawów to może to znaczyć problem ale wcale nie musi.na tym etapie ciąży jest zasada "wszystko albo nic"wiec czy serduszko zabije to się okaże.licze na to ze jest i będzie ok.ostatnio mieliśmy podobny przypadek.dziewczyna miała mdlosci które ustąpiły gwałtownie. Wszystko jednak jest ok i na wizycie widziała juz serduszko.trzymam kciuki.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Davvvi



Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To super. Na pewno będzie lżej na duchu . W piątek kolejna wizyta więc zobaczymy co będzie. Dzięki za info .Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Davvvi



Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety wraz ze zniknięciem mdłości pęcherzyk przestał się rozwijać. Nie będzie nowego życia Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 9:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Davii ojej... strasznie mi przykro Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group