Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nowotwór (migdala i czesci gardla) po wylewie!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justusss



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 4:54 pm    Temat postu: Nowotwór (migdala i czesci gardla) po wylewie! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
U mojego dziadka jakiś czas temu wykryto nowotwór (migdała i części gardła)Lekarze podjeli się chemii ponieważ nie mół mieć już naświetlania bo parenascie lat temu juz miał. Po 4 serii chemii po ok. 3 dniach dziadek dostał wylewu... Naszczęście nei było on najgorszy ale zbyt lekki tez nie, Sparalizowana prawa częśc ciała,duże trudności z mową.Jest już w domu i przechodzi rehabilitacje.Po rehabilitacjach czesem nawet sam poruszy ręka czy nogą. Dziś był w onkologi w Gl. na badaniach i niestety wyszło najgorsze -rak "powrócił" znowu okolice migdała i policzka Sad Wiele osób mówi że chemii nie można już użyć ze względu na jego stan... Chciałabym się kogoś poradzic czy mozna jescze coś zrobic? Czy są jakieś możliwości ?
Prosze o odpowiedz
Pozdraiwam

Tytul zmienilam na bardziej sugerujacy problem
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Będzie ciężko, bardzo ciężko. Ile dziadek ma lat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justusss



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

69 lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 12:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trudno powiedzieć, wg mnie to niestety nie... Ale to już sprawa lekarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justusss



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 1:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

takie tez były moje przypuszczenia niestety Sad a mozna cos chociaz zrobic zeby ten późniejszy ból zmniejszyc czy cos?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 1:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można podawać środki przeciwbólowe, ale co i jak dalej to nie mam pojęcia. Pytać należy lekarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group