Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AlkaJ



Dołączył: 23 Paź 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 16, 2013 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale to było 66. Przy tym normy, które mówiły, że to 4 tydzień.
A dwa dni później <1,2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Lis 16, 2013 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę namotałaś z tymi opisami . Przeanalizowałm sobie jeszcze raz Twój wpis i o ile sie nie myle miało byc tak

Cytat:
Petting i nasienie na palcach, ale wytarte ponad 50 dni temu, w międzyczasie 2 krwawienia ale jedno słabe.

Petting 50 dni temu Po pettingu były juz 2 okresy....tak?
W miedzy czasie stosunku nie było??

Cytat:
Beta 30 dni po 0,10
Beta 37 dni po 0,10
Beta 49 dni po 66
Beta w szpitalu 51 dni po < 1,2

Ginekolog mówi, że w macicy ciąży nie ma.

Testy z porannego moczu nadal negatywne.

Wcześniejsze bety wskazuja jednoznacznie na brak ciaży. Ta w szpitalu oraz badanie ginekologiczne wykluczyły ją .
Beta 66 jest pomyłką albo była to ciaża biochemiczna...Tak czy inaczej ciazy nie ma
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AlkaJ



Dołączył: 23 Paź 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 16, 2013 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Petting 50 dni temu i od tamtej pory nic.

Dwa badania bety na 0,10 i dwa okresy. Ten drugi krótszy i słabszy. Dlatego się mimo wszystko ciągle niepokoję.
Dlatego też zrobiłam tą trzecią betę z wynikiem 66.

Lekarz powiedział, że on żadnej ciąży nie widzi. Wystraszona poszłam do szpitala, bo tam badają najszybciej. Ich najniższa norma to <1,2 i tak właśnie wyszło.

Test dzisiaj rano z porannego moczu negatywny. I pojawił się śluz z krwią. Wyraźnie dużo tej krwi jak początek okresu, ale byłby wcześniej w takim razie o 4-6 dni. Wiem, że takie wahania się zdarzają, byłam przeziębiona, brałam antybiotyki i ten stres.

Ta beta 66 była robiona właśnie po antybiotyku, ale to chyba nie wpływa?

I czy spotkałyście się z przypadkiem, kiedy jakieś leki tak zadziałały, że beta nie została wykryta we krwi, bo ja mam przpisany od lekarza sedam i lexotan nasennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Lis 16, 2013 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NIe jestes w ciazy to pewne. w innym wypadku beta w szpitalu by ja potwierdziła. Beta 66 to pomyłka bądź ciąża biochemiczna
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AlkaJ



Dołączył: 23 Paź 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 16, 2013 11:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Okej rozumiem.

Tylko jescze się upewnię: uważasz, że leki nie mają wpływu na betę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Lis 17, 2013 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie takie jakie brałaś.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AlkaJ



Dołączył: 23 Paź 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 17, 2013 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź.

W sumie to jeszcze pomyślałam, że skoro u ginekologa byłam trochę ponad 7 tygodni od tego pettingu, to przecież ginekolog już by coś zauważył. A szukał ciąży przez usg dopochwowe i wyraźnie powiedział, że nic nie ma.

poza tym ten petting był wtedy na 8 dni przed okresem, czyli teoretycznie dni niepłodne.

No i dzisiaj jest drugi dzień krwawienia, wprawdzie znowu słabe, ale tłumaczę sobie, że wynik tego, że przyszedł dużo wcześniej, po antybiotykach no i ja od miesiąca to chyba całej nocy nie przespałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Lis 17, 2013 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma szans na ciążę . Przestań juz sobie wkrecac;)
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pola5134



Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 27, 2013 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam , bardzo potrzebuje pomocy, ciagle zadreczam sie ponieważ nie wiem czy z moja dzidzia jest wszystko ok. a mianowicie ostatni okres mialam 22 lipca, ktory byl wywolywany duphastonem , byl dlugi obfity i bolesny , cykl trwal 58 dni. 28 sierpnia zrobilam beta hcg które wyniosło 11.57 ( normy lab.: 5-50 2 dni/ 1 tydz , 2 dni pozniej powtorzylam bete i wyniosla 55.21 ( normy 50-500 ciaza 1-2 tydz) , jednak co sie okazalo beta powinna być większa ponieważ od miesiaczki byl to 5 tydz, 10 pazdziernika bylam u mojej gin i okazalo sie ze dziecko zamiast 11w 3d od OM- odpowiada wymiara USG 9w4d , CRL wynosilo 26,8 mm , 4 Listopada mialam kolejne usg 15 tydz OM, jednak dziecko odpowiada wymiara 13 tydz 2 dn, Crl 71 mm . Prosze mi powiedziec o co w tym wszystkim chodzi, czy moje dziecko sie zle rozwija, czy po prostu Duphaston tak mi okres poprzestawial ze owulacja wystapila bardzo pozno. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lis 27, 2013 6:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Różnica w wielkości jest ok 2 tyg. To norma przyjmowana jako dopuszczalna i prawidlowa. Nie zawsze wymiary pokrywają się i to normalka. U mnie różnica była od początku do końca 2 tyg. Jeśli wszelkie badania genetyczne są ok to różnica w wymiarach nic nie znaczy.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 10 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group