Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cicha23



Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale taki wynik na pewno oznacza brak ciąży? Bo jak jest napisane, że 0,100 to znaczy, że 0,100 a nie, że 100? Przepraszam, ale ja już jestem spanikowana i stąd moje pytania więc nie krzyczcie na mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma ciązy i juz
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cicha23



Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja już chyba naprawdę wariuję. Na dzień przed tym badaniem hcg z krwi robiłam test ciążowy z moczu, płytkowy. Wynik dla tego testu już po 2 min negatywny. oczywiście było napisane, aby nie odczytywać wyniku po upływie 10 min. I tak do 10 min test był negatywny. Test odłożyłam, ale po upływie może 2 godz kiedy chciałam test wyrzucić zobaczyłam, że jest jakaś duga kreska. To skłoniło mnie by zrobić test z krwi i mój wynik tak jak pisałam wcześniej <0,100 mIU/ml. Czy ten test z krwi jest wiarygodny?? jemu mam wierzyć??? Jak mam odebrać to, co się zadziało na teście z moczu? test z moczu robiłam też po 47 i 59, 67 dniach od zbliżenia, wszystkie negatywne. przepraszam, ale ja już głupieję od tego wszystkiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 6:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

test z krwi jest wiarygodniejszy niż z moczu. Po upływie czasu na teście można zobaczyc druga kreskę jako prześwit od barwnika lub płytki która jest pod spodem.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cicha23



Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli mam wziąć pod uwagę test z krwi i uznać raz na zawsze, że ciąży po prostu nie ma? przecież byłby to 16 tydzień a test by mnie okłamał!!!!! ja juz naprawdę nie potrafię racjonalnie myśleć. Dostaję też jako takie okresy. Co Pani o tym myśli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cicha23 napisał:
Czyli mam wziąć pod uwagę test z krwi i uznać raz na zawsze, że ciąży po prostu nie ma?

tak.
nie jestes w ciazy.

testu z moczu nie odczytuje sie po upływie okreslonego czasu bo wchodzi w reakcje z tlenem i uwidacznia sie druga kreska ktora wcale nie ma zwiazku z ciaza.

uwierz ze pozytywne testy ciazowe wychodza w kilka sekund po zakropleniu moczu Wink

uspokoj sie i zrelaxuj!
nie ma szans na ciaze Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Maj 15, 2013 9:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jesteś w ciąży na 10000000% i na tym kończymy temat
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cicha23



Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 15, 2013 9:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo:) Też mi się wydawało,że ta druga kreska to wynik jakiejś tam reakcji, ale mi to się mogło tylko wydawać, bo nie znam się do końca na tym... test tak do pół godz od nakroplenia był negatywny, a kiedy ona się dokładnie pojawiła nie wiem. A panika robi swoje, i wiele rzeczy można sobie wmówić. Dlatego zrobiłam test beta hcg z krwi. Wynik jak najbardziej na nie, a ja wciąż się denerwuję. Gdybym była w ciąży to sądzę, że te wcześniejsze testy z moczu(po 47 dniach a nawet i ten po 59 dniach) coś by wskazał, prawda?? Wiem,że męczę Panie, ale tak naprawdę jestem z tym sama...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 15, 2013 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cicha23 napisał:
Gdybym była w ciąży to sądzę, że te wcześniejsze testy z moczu(po 47 dniach a nawet i ten po 59 dniach) coś by wskazał, prawda??

prawda.
nie jestes w ciazy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cicha23



Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 16, 2013 8:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję. W takim razie ostatnie moje pytanie, obiecuję. Czy na badanie beta hcg trzeba być na czczo??? Jako tako w dniu badania nie jadłam śniadania, tylko około godz.7:00 zrobiłam może trzy łyki herbaty, a około godz. 10:00 miałam robione to badanie. I dzień wcześniej po 21:00 zjadłam kanapkę. Czy te łyki herbaty rano , czy chociażby ta kanapka dzień wcześniej może mieć wpływ na wyniki tego badania??? Proszę powiedzcie mi, bo teraz to weszło mi w głowę i martwię się,że wynik jest zafałszowany. Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 7 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group