Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pomelka



Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

musi być dobrze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i bedzie. jeszcze 2 tyg i uslyszysz serducho i nie rob zadnej bety. napewno przyrasta tak jak powinna.
ja wogole nie robiłam.
zrobiłam 2 testy, obydwa pozytywne i czekałam do 7tc az pojde do gin .wczesniej wiedzialam ze nie ma sensu bo bedzie sam pecherzyk..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pomelka



Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 05, 2013 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wsparcie, dziś było 1271 Smile więc wychodzi na to że jest dobrze. W poniedziałek idę do lekarza, a w środę na usg. Mam nadzieję że już coś zobaczę Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelaxxx



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 2:14 pm    Temat postu: ciaza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Jestem tu nowa. Mam mały problem.

Jestem 6 tyg po porodzie naturalnym. W czwartek mialam wizyte kontrolna u gina, który stwiuerdził, ze wszystko sie wygoiło, jest ok. Przepisał luteine na wywołanie okresu , zeby załozyc wkładke domaciczna. Niestety w czwartek wieczorem ponioslo nas z mezem. Kochalismy sie bez zabezpieczenia, nie doszedł we mnie, wyszedł. Szybko sie wytarlam recznikiem, wysiusiałam i umyłam. Luteiny nie zaczełam brac. Czy jest mozliwe, ze zajde w ciaze ? Rozmawialam z ginekologiem przez telefon to stwierdzil, ze 6 tyg. po pordzie to raczej watpi, bo to jest burza hormonów. Nie wiem czy powinnam zaczac brac luteine zeby wywolac okres? ale jesli jestem w ciazy to luteina moze pomoc ja utrzymac... ? zrobic badanie krwi na hcg ? jesli tak to za jaki czas powinnam zrobic, zeby wynik byl wiarygodny ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasioła



Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej Mamuśki, jestem tu nowa i piszę w sprawie interpretacji wyników, bo niedługo wyląduję w kaftanie ze stresu:( Otóż chodzi o moje beta hCG, które wynosi 143,69 (niestety nie podano mi jednostki). Zostałam skierowana na amniopunkcję z ryzykiem 1:26 i panikuję, a tutaj na początku tematu wyczytałam, że normy beta hCG są dla mnie optymistyczne...
Czy ktoś jest w stanie mi to wyjaśnić?Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fedra



Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
przeczytałam prawie wszystkie posty od roku bodajrze 2008 ale niestety nie rozwiały moich wątpliwości...
od niedzieli mam plamienia a raczej śluz zabarwiony na brunatno widac go jedynie na papierze, więc postanowiłam zrobić wczoraj test ciążowy ale nie zrobiłam go rano ale około południa wyszła bladziutka druga kreseczka taki cień cienia, więc pojechałam wieczorem na bete wynik 2 mIU/ml
norny są takie:
Poza okresem ciąży: 0 - 2,7
W okresie ciąży:
ciąża 1,3 -2 tydzień: 16 - 156
ciąża 2-3 tydzień: 101 - 4870
ciąża 3-4 tydzień: 1110 - 31500
ciąża 4-5 tydzień: 2560 - 82300
ciąża 5-6 tydzień: 23100 - 151000

termin @ mam na jutro tzn na 17.04, czyli wychodzi na to ze bete robiłam w 13dp owu...
moje pytanie czy jest szansa chociaz minimalna ze jednak to jest ciąża ale w dniu w którym robiłam dopiero doszło do zagnieżdzenia i stad moje plamienia i taki niski wynik?
nie pytam bez powodu staramy się z meżem o dzidziusia od lat i już zdecydowaliśmy się na IMSI i to byłby prawdziwy cud jesli byłabym w ciąży ale czy jest to w ogóle możliwe???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
worasek888



Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: woruś
PostWysłany: Pią Kwi 26, 2013 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiatam mam pytanie.Dzis odebrałam wyniki hcg i jego wynik wynosi 3218 jaki to tydzien ciąży bo wczesniej robiłam usg i pan który je robił powiedział mi ze widzi 9 mm pęcherzyk ale pewny nie jest wiec nie wiem co o tym myślec. wizyte u ginka mam dopiero za pare dni a chciała bym juz cos wiecej wiedziec:) Pozdrawiam Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trixii



Dołączył: 01 Maj 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 01, 2013 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam !

Ze względu na to iż lekarza mam dopiero za 25 dni pozwolę sobie o coś zapytać licząc na wsparcie.

W worek odebrałam wyniki badań

HCG 308,90 mlU/Ml 4,00 H - przeszukałam internet i według norm o ile dobrze patrze wynika 4-5 tydzień.

Zaniepokoil mnie jedna fakt iż poniżej na wyniku mam podane zupełne inne normy zaczynające sę od 4-5 tygodnia w mUl .

np 4-5 1500-23000 mUl/ml

Czym różnią się mlU od mUl

Nic nie rozumiem....

PS: Badania robione w 30 dc cyklu dokładnie dokładnie skonczony 4 tydzień.

Dodano po 10 minutach:

Bardzo proszę o wsparcie ,,,,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cicha23



Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 1:12 pm    Temat postu: wynik hcg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, Mój wynik total bety hcg wynosi <0,100 mIU/ml. Czy to oznacza ciążę czy jej brak? Dodam,że jeśli byłbym w ciąży, to byłby to już nawet 16 tydzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trixii inne jednostki. Zadzwoń do laboratorium.
cicha23 masz przecież podane normy...nie ma ciazy
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 6 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group