Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pomelka



Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 4:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Proszę Was o radę. Cykle mam raczej długie ok 36-dniowe. Obserwuję się, wiem że owulację miałam ok 8-9 lutego. Potwierdziły ja testy owulacyjne i ból jajnika dosyć dotkliwy. W 40 dc (piątek 22.02) zrobiłam Betę wyszła 21,72. Wynik ewidentnie wskazuje na bardzo wczesną ciążę. Kolejne badanie zrobię jutro czyli w pon. Sprawdzę przyrost. Natomiast, ba ok, czy mama się martwić. Bardzo martwi mnie niski poziom bety. Nie wiem czy dalej mam się niepokoić czy wszystko jest w porządku. W końcu minęły dopiero dwa tygodnie od owulacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AgnieszkaNeo



Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 7:28 pm    Temat postu: beta HCG Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proponuję jeszcze raz zrobić faktycznie jest niska ale wszystko będzie jasne po drugim badaniu.
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest jesscze wczesnie.
nie ma co panikowac.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 10:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlatego nie robi sie bety bez ewidentnej potrzeby. Po co Ci teraz ten stres?
Wynik może świadczyć o najnormalniej w świecie zdrowej ciazy jak i o problemie.
Trzymam kciuki
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pomelka



Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To po 72godzinach jest 57,06 czyli przyrost 171%. Powinno być przynajmniej 114% więc ok, ale cały czas się boję że same wartości jako taki są za małe. Nie wiem czy powinnam natychmiast lecieć do lekarza (który pewnie nic mi jeszcze nie powie) czy raczej poczekać, za tydzień zrobić jeszcze raz betę i dopiero wtedy iść na wizytę. Tak bym chciała żeby wszystko było w porządku. Powiedzcie mi proszę że ja mieszczę się w jakichkolwiek normach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pomelka uspokoj sie z ta beta.
jest za wczesnie.
sama widzisz ze rosnie a nie maleje wiec jest ok.
nie panikuj.
odczekaj minimum 7tygodni od ost @ i wtedy idz do gina. nie dosc ze zobaczysz fasolke to i uslyszysz serducho.
badz dobrej mysli!!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pomelka



Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok, dzięki. To chyba najsensowniejsze. Smile. Dziękuję za wsparcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma za co.
w ktorym tc teraz jestes??
liczac od OM?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pomelka



Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

43 dc, 5 pełnych tyg od om. Ale ja mam długie cykle. ok 36 dniowe, przedostatni trwał właśnie 43 dni. Wiem że świruję, ale staram się zajść w ciążę od ponad roku. Wczoraj byłam już umówiona na badanie drożności jajowodów. Oczywiście odwołałam. Naprawdę dziękuję za pomoc. Lżej mi jak komuś o tym powiem, pogadam, mąż jak to facet nie bardzo się w tym odnajduje. Nikomu więcej nie mówiłam. Nie chcę zapeszać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z beta daj sobie spokój bo teraz nerwy nie są wskazane. Wartości jako wartości są mniej ważne niż przyrost. Jego brakiem mogłabyś się przejmować. Poczekaj jeszcze tydzień, dwa i idź do gina..... Niezamartwiaj się. Uśmiech na buzi, będzie dobrze.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 5 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group