Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no raczej tysiac bo dalej masz 945 wiec jak na moje oko to ciaza Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ami220011



Dołączył: 10 Paź 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 10, 2012 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, czytałam forum ale chciałabym sie upewnić tak wiec kochaliśmy się z mężem 3.10 i dzisiaj (10.10) zrobilam test bhcg wynik wyszedl 0,1 czy jest jakas szansa na to ze wynik ten est wiarygodny? potrzebuje szybkiej odpowiedzi gdyz jutro mam miec operacje i nie wiem co robic....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Paź 11, 2012 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie za wczesnie ma test. Poza tym który to dzień cyklu?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Neniwa



Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, zazwyczaj mam nieregularne @ (od 22 nawet do 42 ale były to pojedyncze przypadki stresujące Evil or Very Mad , za normę ustaliłam 31-36). Ostatnie 3 @ były regularne 31 dni Very Happy . Ostatnia była 8 września, 9 października powinnam mieć. 27 września mogłam zajść w ciążę... Okres spóźnia się 6 dni.
Czy jeśli jutro zrobię badanie beta hcg to będzie wiarygodny? Question
I jaki mniej więcej powinien wynosić pozytywny i/lub negatywny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Test beta hcg lub test z moczu już wyjdzie wiarygodny. Test z moczu bedzie zdecydowanie szybszy . Beta hcg wyjdzie na pewno jednak to jaki wynik i jak go interpretować zalezne bedzie od norm na jakich operują laboratoria.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Neniwa



Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odp. Test z moczu może szybszy ale jak dla mnie beta hcg jest pewniejsza...
Ciekawe co mi wyjdzie Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 9:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdarzają się pomyłki nawet przy becie:D. Ja bym zrobiła test z miczu jak najszybciej
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nats



Dołączył: 17 Paź 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 17, 2012 1:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie dostałam wynik i bhcg i właściwie potrzebuję tylko żeby ktoś potwierdził to co już myślęWink poziom b-hcg wynosi 0.2 mIU/ml więc nie jestem w ciąży, prawda? dodam, że od ewentualnego zapłodnienia minęło 17 dni.

taki mały edit. widziałam, że koleżanka kilka postów wcześniej też miała taką małą betę, która jednak rosła..chyba poczekam kilka dni i powtórzę betę. albo okres przyjdzie;) jak coś człowiek sobie wkręci to masakra;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rosiczka79



Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 7:03 pm    Temat postu: wynik beta-HCG Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam problem bo już sama nie wiem co myśleć bo: spóźniała mi się miesiączka 10 dni, zrobiłam test wyszedł pozytywnie, za dwa dni zaczął mnie bardzo boleć brzuch na następny dzień poszłam do ginekologa i w tym dniu zaczęłam plamić. Na USG nie widać było ciąży, lekarz powiedział, że to miesiączka ale zlecił zrobić badanie beta - HCG, zrobiłam badanie - wynik 8,85
wg norm:
3 tydz. 5,8-71,2
4 tydz. 9,5-750
5 tydz. 217-7138 itd.
Skonsultowałam wynik z lekarzem niestety tylko telefoniczny i stwierdził, że jest zbyt mało żeby była ciąża.
Według mnie wg norm wychodzi na 3 tydz. choć z cyklu że powinien to być 5 tydz.
Co myślicie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuje powtórzyć betę i sprawdzić przyrost bo to jest w zasadzie ważniejsze niż sam wynik jednej bety.byc może mamy ciążę biochemiczna
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group