Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 11, 2014 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

albo ja źle odczytuje albo nie wiem ale wydaje mi sie ze to nie ciąża.
moze zrobiłas go za wczesnie?
pytałas o to swojego lekarza prowadzacego?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
seeme



Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 01, 2014 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej! 28 czerwca miałam ostatnią miesiączkę, która trwała 3 dni i była bardzo słaba, wg obliczeń owulacja była 11 lipca, a 22 miałam plamienie jednodniowe ( wiec domniemałam, że to plamienie implantacyjne) 25 lipca miała przyjść@ ale nie przyszła wiec zrobiłam tego dnia test-wyszedł negatywnie. 28 lipca miesiaczki nie było i powtórzyłam test płytkowy - 3x pozytywny wynik. Dziś czyli 1 sierpnia zaczełam plamić brudną, ciemną krwią. Poleciałam do lekarza dostałam skierownie na hcg. CAŁOŚCIOWE hcg wyszło 295,6. Lekarz powiedział, że może to być poronienie lub ciąża pozamaciczna. Na usg 'coś' widziała na macicy ale nie wiedziała co to... W poniedziałek mam powtórzyć hcg. Co o tym myślicie? Może to jednak ciąża tyle że wczesna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group