Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normatabs, Derminax na tradzik a microgynon

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Isztar2



Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 10:10 am    Temat postu: Normatabs, Derminax na tradzik a microgynon Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam problemy z tradzikiem. znalazlam opinie na google o leku ziolowym podobno Derminax. W skladzie niby ma miec:

Skład: ekstrakt skrzypu polnego, ekstrakt pokrzywy, hydrolizat białek kolagenowych, l-cystyna, witamina E, tiamina, ryboflawina, witamina B6,
niacyna, kwas pantotenowy, witamina C, folian, biotyna, witamina B12, cynk, miedź."

Normatabs - Składniki 2 tabletki
Lipopen 39 mg
L-cysteina 50 mg
Cynk 80 mg
Selen 15 mg (150%)*
Hydrolizat białek kolagenowych 50 µg (91%)*
Koenzym Q10 10 mg
Wyciąg z fiołka trójbarwnego 100 mg
Wyciąg z mniszka lekarskiego 100 mg
Wyciąg z zielonej herbaty 80 mg
Witamina A 800 µg (100%)*
Witamina B6 2 mg (143%)*
Niacyna 18 mg (113%)*
KWas foliowy 200 µg (100%)*
Witamina E 10 mg (83%)*
Witamina C 60 mg (75%)*


czy on moze miec wplyw na tabletki? musze zaczac cos lykac bo nie wytrzymam ze swoja cera:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie pownien, ale unikaj przyjmowania obu preparatów o tej samej porze. zachowaj przerwe 4h miedzy preparatem na tradzik a tabletkami antykoncepcyjnymi.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Julia28



Dołączył: 29 Kwi 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 9:44 am    Temat postu: Derminax Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja brałam te tabletki. Mi pomogły. Musiałąm je stosować 2 miesiące. Możesz poczytać o nich na tej stronie: https://zyciebeztradziku.pl/derminax-czy-jego-naturalny-sklad-zlikwiduje-tradzik/ Skład mają super. Wszytko co najważniejsze i to mnie skusiło do zakupu bo antybiotyki mi nie pomagały. Było jeszcze gorzej po nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group