Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nordic walking - co sądzicie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
soczyste_jabłuszko



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 4:55 pm    Temat postu: Nordic walking - co sądzicie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ktoś z Was uprawia ten sport? Warto?



Nadawaj tytuly bardziej sugerujace problem. I nie pisz duzymi literami calego tekstu! Tytul zmienilam.
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
metis



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 177

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyspy zwanej utopią
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie uprawiam ( jeszcze )
ale myślę, że to sensowne zajęcie, fajny sposób na spędzenie wolnego czasu, no i przy tym jakże pożyteczny, bo to sport Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
soczyste_jabłuszko



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poczytałam trochę o tym sporcie, ma zbawienny wpływ na sylwetkęSmile Poważnie zastanawiam się nad zakupem kijów. Widziałam, że są zróżnicowane cenowo. Ktoś może mi pomóc w dokonaniu wyboru?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
soczyste_jabłuszko



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 3:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedno pytanie: wiem, że buty mają duże znaczenie. Chodzę w adidasach, ale może powinnam zmienić je na inne obuwie? Znalazłam w merlinie fajne kije, cena przyzwoita, trochę funkcji, m. in. możliwość wyłączenia systemu anti-shock oraz ergonomiczna rękojeść. Cena też przyzwoita, wciąż liczę na jakąś Waszą poradę, więc odłożę zakup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group