Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

noga, zator ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziadek85



Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 02, 2007 4:37 pm    Temat postu: noga, zator ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

W środe rano zbudziłem sie z ogromnym bolem, zlapał mnie skurcz w łydce. Po tym zdarzeniu łydka mnie bolała przez kilka godzin, zresztą jak zawsze w takim przypadku. Nastepnego dnia normalnie do pracy sie wybrałem, nie bolało mocno, ale do domu wrocilem juz z trudnościa, okropnie boli jak gdzies ide, a tym bardzije jak po schodach. Gdy łydke dotykam boli, a jak na nodze nie stoje to nie czuje nawet tego. W sumie to po kilku dniach mi to by przeszło, kiedys mialem podobnie ale nie az tak bolało. Przemilczał bym to ale mam niepokojace dla mnie objawy. Co kilkanascie minut czuje fale ciepla ogarniajaca noge od łydki w duł, czuje jak noga sie robi na kilka sekund goronca. Czy mozliwe ze powstał jakis zator, zrobi sie skrzep krwi itp.
Nie znam sie an tym i prosze o porade, bo jak cos powaznego to bym musail najpierw do lekarza domowego isc po skierowanie do specjalisty a to zajmie troche czasu wiec woel wiedziec co moz emi byc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 12:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WItam,
nie znam sięna tym za bardzo, ale jśli sięobawiasz zatoru, to weź sobie aspirynę, ona rozrzedza krew, a to chroni przed zatorami.
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group