Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nocny ból w na wysokosci jamy brzusznej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowy1
Gość









PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 10:52 pm    Temat postu: Nocny ból w na wysokosci jamy brzusznej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm ostatnio, kiedy zdarzyo mi sie miec polucje nocna, obudzil mnie potwornie ostry bol, gdzies na wysokosci brzucha. Bol byl tak silny, ze nie tylko sie obudzilem, ale normalnie zaczalem jeczec z bolu. Patrzac na anatomiczna budowe czlowieka (tak mniej wiecej) i miejsce bolu, mam podejrzenie, ze byl to bol nasieniowodow. Ale w takim razie, co moze byc z nimi nie tak, ze bola???? Pomocy!!!!
Powrót do góry
nowy1
Gość









PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i lipa... nikt nic nie napisal :/... no ale nic, nie wiem co to bylo, ale juz minelo, i to sie liczy Wink. Znowu wszystko jest ok,... na szczescie, dzieki Bogu Smile
Powrót do góry
Kaja
Gość









PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że Twoje dolegliwości minęły. Czytałam wcześniej twój pierwszy post, ale nie potrafiłam Ci niestety pomóc. Czasami ludzie na tym forum wkurzają się kiedy nie dostaną konkretnej porady. A przecież to nie gabinet lekarski i jeśli nie uzyskamy czasem odpowiedzi to nie znaczy, że nas zignorowano. Po prostu nikt nie zetknął sie z podobną dolegliwością i nie zna się na tym. Dobrze więc, że nie obrzucasz nikogo błotem jak to robią niektórzy, ale jeszcze piszesz jak zakończył się Twój problem. Bo ja wierzę, że ludzie są empatyczni, ale czasami nie wiedzą jak pomóc.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group