Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nocne dreszcze?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Winters



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 10:41 pm    Temat postu: Nocne dreszcze? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Wczoraj w nocy obudziłem się, było mi bardzo zimno, trząsłem się na całym ciele, trwało to może z pół godziny po czym zasnąłem. Obudziłem się o trzeciej nad ranem, ale tym razem było mi gorąco. Bolała mnie przy tym głowa, tak bardzo mocno. Około 7-8 rano zmierzyłem sobie temperaturę i miałem +/- 38,5 stopni C. Zjadłem śniadanie, wziąłem tablętke przeciwbólową, po kilku godzinach następną, ból do końca nie ustąpił i nadal mnie boli głowa. Mam też katar i kicham dosyć często. Czy to przeziębienie, czy coś poważniejszego? Czy to, co opisałem, to są nocne dreszcze? Czy w ogóle istnieje coś takiego? I czy tej nocy to się powtórzy?

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dreszcze to normalna rzecz przy goraczce, mysle ze sie poprostu mocno przeziebiles i lepiej przejdz sie do lekarza i pobadz troche w domu w lozku sie wylez i nie wychodz na dwor Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Mar 02, 2007 12:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, złapałeś jakieś przeziębienie lub grypę. Weź sobie fervex, wit C, Rutinoscorbin, ale jeśli czujesz się źle, idź do lekarza. Pozdro;)
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
psotka



Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokladnie - grypa jak nic Confused kuruj sie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
surowy



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 1:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak nic Laughing wez cos rozgrzewającego i do łózka mykaj Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group