Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nocne bóle

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Mar 16, 2011 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to i lepiej? Smile
wiadomo już co mu jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta90



Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kolka nerkowa. leczymy sie:)
nie wiecie nawet o to za ulga choc w pierwszym momencie bylam przerazona pogotowie i wogole...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tomakeo



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj Aneto. Ja również już dostałem diagnozę. Wrzód dwunastnicy z tendencją do krwawienia. Jestem aktualnie na silnych antybiotykach i zażywam lek z pompą. Czuję znaczną poprawę. Od czasu diagnozy przestałem palić. Zero bólu a i samopoczucie dobre. Jedyne co mi przeszkadza to to, że jestem strasznie blady. Jest to zarówno denerwujące jak i krępujące.
Cieszę się, że wszystko się wyjaśniło i chłopak nie będzie musiał już cierpieć. Znam to z własnego doświadczenia gdyż straszne bóle miałem od przeszło roku, dzień w dzień.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group