Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

niskie cisnienie powodujace straszny bol glowy!pomocy!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
femme fatale



Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 9:00 pm    Temat postu: niskie cisnienie powodujace straszny bol glowy!pomocy!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam 16 lat i bardzo niskie cisnienie(95/60), ktore powoduje u mnie straszne bóle z tyłu głowy. jest to dla mnie bardzo męczące i dezorganizuje mój czas, mam problemy ze szkoła, bo czasami nawet nie jestem w stanie wstac z lozka,gdyz bol glowy jest najsilniejszy rano...bylam z tym u lekarza ale nie zapisal mi tabletek,lecz polecil picie kawy. nie lubie kawy, nie chce sie zmuszac do jej picia. moze znacie jakies inne sposoby na podwyzszenie cisnienia? bardzo prosze o pomoc! z gory dziekuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 6:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nawet rozpuszczalna z mlekiem i cukrem?? jest tyle różnych rodzaji kaw...znajdź odpowiednią dla siebie. Ale kawa nie wyleczy z tak silnych bólów głowy powinnaś iść jeszcze raz do lekarza bo przecież możesz mieć niedociśnienie a to leczy się farmakologicznie
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 9:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja sie tez troszke dziwie ze lekarz zamiast szukac przyczyny kazal ci pic kawe.Moze poradz sie u jakiegos innego. A co do podniesienia cisnienia troche pomaga tez mocna herbata albo napoje energetyzujace typu Red Bull. No i wysilek fizyczny. Moze tez powinnas troszke lepiej sie odzywiac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group