Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nikt nie wie na co jestem chora!!co mi jest..szukam pomocy..

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniamini



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 31, 2006 3:38 pm    Temat postu: nikt nie wie na co jestem chora!!co mi jest..szukam pomocy.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciagle jest mi slabo nie moge nigdzie ustac bo nie daje rady..jestem dziewczyna mam 18 lat..rok temu bylam calkowicei zdrowa...potrafiłam stac 3 godziny w kosciele a dzis nie ustałam nawet pol godziny jeszcze opierajac sie..bylam u doktorki pytalam sie co mi jest??a ona na to że nie wie..potem stwierdziła ze mam jakies uziemienie i że tego sie nie da leczyc..mówiła cos ze krew mi płynie w jedna strone ale nie wraca..nic mi nie przepisala a ja poprostu nie moge stac nogi mi miekna i trace rownowage iceplo mi jest i goraca mam to juz od ponad pol roku..nigdzie nie moge ustac ani przy odpowiedzi ani w kolejce w sklepie a nie mowiac juz o kosciele nawet na apelu i na zbiorce przed wf..a przeciez zbiorka trwa ze 3 minuty ..w tym roku mam mature niewyobrazam sobie jej..ciagle jestem zmeczona miesnie mnie bola zimno mi jesti nigdzie nie moge stac a nawet jak codze to nie raz boje sie ze nie dojde do domu bo mi nogi miekna i czuje sie jakbym fruwala w powietrzu..prosze niech mi ktos pomoze...co mi jest???i jak to leczyc????prosze o pomoc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jan



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 7:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niewątpliwie coś się w organizmie dzieje. Jeśli normalna medycyna nie pomaga można sprobować się przebadać biorezonansowo (np. www.drmichalak.pl). Moja siostra też się skarżyłą na jakieś zawroty głowy i słabość. Wykryto u niej w ten sposób jakieś niedobory i po ustawieniu diety i suplementów się jej poprawiło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniamini



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

robilam badania krwi i moczu..nie mam zadnych niedoborów..mialamm niedobor zelaza ale to juz pol roku temu i zlikwidowalam go teraz juz nie mam niedoboru niczego .robilam badania przed swietami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jan



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to testowane były takie rzeczy jak cynk selen mangan itp. witaminy i jakies inne zwiazki chemiczne. Standardowa medycyna tych rzeczy nie bada...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Filip



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 1:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A przy okazji badań sprawdzono wskażniki tarczycy tzn. TSH i ft4? Bo ja kiedyś miałem nadczynność tarczycy i jednym z objawów były takie "miękkie nogi" a wręcz ich drganie, szczególnie przy długotrwałym staniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm, a moze
ty rosniesz intensywnie? chociaz w tym wieku, to juz sie chyba nie rosnie intensywnie??? a moze to cos z sercem? co za "uziemienie"?nie rozumiem. Krew płynie i nie wraca? a przeciez krew nie cofa się, dlatego mamy min zastawki w zylach. dziwne!!!!!!!!!!
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm, a moze
ty rosniesz intensywnie? chociaz w tym wieku, to juz sie chyba nie rosnie intensywnie??? a moze to cos z sercem? co za "uziemienie"?nie rozumiem. Krew płynie i nie wraca? a przeciez krew nie cofa się, dlatego mamy min zastawki w zylach. dziwne!!!!!!!!!!
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniamini



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ja juz nie rosne od podstawowki
bardzo szybko sie wtedy rozwinelam i tez szybko stanolam w miejscu jestem niska mam 157cm wzrostu ,tak jak moja mama...bede robic badanie seca
pojde i poprosze lekarza o skierowanie a jezeli chodzi o tego lekarza to babka poprostu niewiedziala co mi powiedziec... w ten poniedzialek wybieram sie do innego lekarza..zobaczymy co ten mi powie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniamini



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a przy tych drganiach nog bylo tez tobie slabo???????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniamini



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 10:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mieszkam na wsi i ci lekarze tutaj nie chca dac zadnego skierowania na zadne badania .wlasnie przez to umarla moja babcia wystarczyly tylko badania....na obkolo mam same wsie i w nich jest identyczna sytuacja..i tylko jedno miasto ktore nie nalezy do slaskiej kasy chorych i tamnie moge isc.glupie to wszystko..a rodzicow jakos wogole nie obchodzi co mi jest wogole sie tym nie przejmuja...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group