Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nikt nie może odpowiedziec???????????

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał
Gość









PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 12:12 am    Temat postu: nikt nie może odpowiedziec??????????? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mój problem polega na tym że za kazdym razem kiedy coś zjem cokolwiek mam ból z lewej strony pod żebrami poboli i przestaje i znów gdy zaczne cos jeść i już sam niewiem co jest lekarz wysłał mnie na gastroskopie lecz ona nic niuewykazała ..........prosze o odp....
Powrót do góry
root



Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 168

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może jest to jakieś schorzenie, które gastroskopia nie wykrywa, np. jakaś nadkwasowość. Może to wcale nie chodzi o żołądek tylko problem jest z jakimś innym organem. Najprawdopodobniej jesteś umówiony na wizyte z lekarzem i przedstawisz mu wyniki badań - to jest na głowie lekarza, żeby wykryć przyczyne dolegliwości. Być może potrzebne są jeszcze jakieś dodatkowe badania. Nie wiem czy leczysz się u gastrologa czy lekarza rodzinnego ale jesli u rodzinnego to powinien dać Ci skierowanie do gastrologa.
To że gastroskopia nic nie wykryła to dobra wiadomość, bo przynajmniej można wykluczyć najgroźniejsze choroby.
Może być to problem ze śledzioną lub jelitami. Jeśli bóle nie będą ustępować to prawdopodobnie będą w przyszłości robić ci badania endoskopowe jelit, usg watroby.
Znam w rodzinie taki przypadek bólu w okolicy żołądka - po kilkudniowych badaniach w szpitalu też nic nie zostało wykryte ...

Pozostaje zaufac lekarzowi, liczyć na to, że wykorzysta wszystkie mozliwości diagnostyczne, aby dotrzec do przyczyn bólów.

To co mogę Ci doradzić to oddaj się pod opieke gastrologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group