Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niezdiagnozowany problem z miesiaczka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XENA



Dołączył: 01 Lis 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: WROCLAW
PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 2:35 am    Temat postu: Niezdiagnozowany problem z miesiaczka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 30 lat. Z powodu nieregularnych i coraz bardziej obfitych miesiączek zgłosiłam się do ginekologa. Pierwsza Pani ginekolog wykryła "coś" ale nie potrafiła powiedzieć co to jest.Na skierowaniu do szpitala napisała "roznikające mięśniaki". W szpitalu zrobiono mi zabieg histeroskopii oraz łyzeczkowanie macicy.Doktor który wykonywał zabieg stwierdził że uwodniony polip (wielkości jabłka). Nie mięśniak bo nie ma to struktury mięśniaka. Zastosowano u mnie kurację polegającą na wywołaniu klimakterium. Biorę zastrzyki raz na 28 dni. Czy ktoś spotkał się z podobnych przypadkiem?? Wszyscy lekarze którzy mnie badali stwierdzili że widzą coś takiego 1 raz?? Proszę o POMOC. Czy ta kuracja może pomóc?? Boję się usunięcia macicy (((

---- edit by Paweł:
Temat przeniesiony do właściwego działu, oraz zmieniony tutuł tematu, proszę nie nadawać tutułów "proszę o pomoc", tylko wpisać coś co oddaje mówi nieco więcej o temacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group