Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nieunikniona GASTROSKOPIA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Weronika_1991



Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 28, 2009 3:49 pm    Temat postu: Nieunikniona GASTROSKOPIA Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy mozna wykonać gastroskopie pod narkozą, albo w jakiś inny sposób? Po prostu odraża mnie sama myśl wsuwania tej rurki do gardła. Słyszałam o jakiejś kapsułce z kamerą którą się łyka, a po kilku godzinach wydala, lecz to jest badanie tylko na jelita, prosze o pomoc, bo jest zmuszona wykonać tą gastroskopie gdyż mam niesamowite problemy z żołądkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 28, 2009 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem to dostajesz przed badaniem do wypicia taki płyn ktory znieczuyla całe gardlo... fakt ohydny jest ale nie czujesz ze Ci "grzebia" w przełyku...czy mozna pod narkoza to nie wiem...musialabys sie zapytac Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
On27



Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Cze 30, 2009 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nieprzyjemne badanie ale do wytrzymania,trwa około 10 minut.Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group