Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nietypowy problem - proszę o pomoc!!!

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawelu25



Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 12:44 am    Temat postu: nietypowy problem - proszę o pomoc!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich , odwiedzam to forum poraz pierwszy , ale mam ogromną nadzieje że znajdę tu odpowiedź na dreczące mnie pytania , związane z problemem z jakim się borykam.
Mianowicie zauwazyłem już bardzo dawno u siebie jeszcze w dziećiństwie pociag do osób olaleczonych , odczuwam podniecenie na myśl o kontaktach z osobami mającymi amputowane kończyny , zwłaszcza nogi , sam też chciałbym żeby zostały mi amputowane nogi lub jedna, praktyczne zawsze , całe zycie przewija się motyw amputacji , todyczy to tylko nóg obu lub jednej. Nie potrafię przestać o tym myśleć , nawet współżyjąć z moją żoną , zawsze wyobrażam sobie że albo ona albo ja mamy coś amputowane , tylko wtedy jest to dla mnie atrakcyjne, nie wiem czy znane jest to zjawisko , czy też tylko ta przypadłość dotyczy mojej osoby. Żona o niczym nie wie , poprostu boje się jej o tym powiedzieć, może znajdę tutaj odpowiedź na dręczące mnie pytanie...z góry dziękuję.

--------------edit by drapaka------------
Prosze zmienic temat na taki, który będzie odzwierciedlał zawartośc posta. Jeżeli temat nie zostanie zmieniony post zostanie zablokowany

Temat nie został zmieniony. Post został zablokowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 7:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Radziłabym udać się do seksuologa.. Wink

Bo jeśli chodzi o mnie to pierwszy raz spotkałam się z takim przypadkiem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 1:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uuu....jak dla mnie to jakies zboczenie jest poprostu....nie wiem...do lekarza idz z tym heh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm.... nigdy sie z takim czyms nie spotkalam... moim zdaniem to jakas dwiacja sexualna albo cos w tym stylu..radzilabym sie zglosic do seksuologa..moze on cos poradzi Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group