Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nietypowe objawy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MariuszW



Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 12:03 am    Temat postu: Nietypowe objawy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam problem a właściwie moja koleżanka. Otóż objawy są dosyć dziwne - krwawe wymioty i bóle po całym ciele. Po raz enty wróciła od lekarza z antybiotykiem który wywołuje objawy alergiczne ale nie pomaga. Do tego koleżanka twierdzi że ma zmiany skórne na dłoniach. Nie wiem co o tym myśleć, a martwię się o nią. Lekarze którzy ją leczą pewnie też nie wiedzą co to jest i chciałbym jakoś pomóc ale nie wiem jak. Sama nazwa prawdopodobnej choroby była by pomocna. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Pozdrawiam
Mariusz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 7:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MariuszW
Nikt rozsądny nie określi choroby na podstawie takiego opisu.Objawy mogą wskazywać na problemy z układem pokarmowym(wskazana gastroskopia, również kolonoskopia)anemia,problem kardiologiczny.Za mało informacji.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MariuszW napisał:
Po raz enty wróciła od lekarza z antybiotykiem

to może pora zasięgnąć pomocy innego lekarza, co?
skoro ten tylko ładuje antybiotyki a nie zleca badań..

niech dodatkowo zrobi badanie krwi - warto skontrolować hematokryt.

plamy na dłoniach mogą wynikać z uczulenia na jakiś składnik antybiotyku. ale mogą też być inne przyczyny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group