Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nietypowe objawy - choroba immunologiczna? Pomocy!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SkyBlue



Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 6:48 pm    Temat postu: Nietypowe objawy - choroba immunologiczna? Pomocy! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mój problem jest następujący: od wielu lat choruję. Są to głównie grypy, stany zapalne - zapalenie spojówek, ślinianek, czasem płuc lub oskrzeli. Mam niedoczynność tarczycy, przeciwciała anty tpo dodatnie, anty tg wątpliwe. Kiedyś wyszły mi też przeciwciała przeciwko mięśniom gładkim i poprzecznie prążkowanym. Od lat mam też stan zapalny żołądka, pełno tam żółci :/ . Lekarz twierdzi, że to może być od wątroby, bo bilirubinę mam podwyższoną, a sama wątroba też jest powiększona. Od dzieciństwa drżą mi ostatnie palce od rąk (te najmniejsze). Biorę magnez - bez skutku. W zdjęciu płuc wyszły mi jakieś zmiany - więcej dowiem się po tomografii za miesiąc. W gardle mam gronkowca i paciorkowca - może to jest od bakterii?
Tyle co do wyników badań. Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że strasznie się męczę. W zeszłym roku miałam indywidualne nauczanie - po kilku godzinach zajęć przyjeżdżałam do dou i szłam spać (od godziny ok. 15. do 20.) Potem budziłam się, robiłam lekcje i szłam dalej spać (od 22. do 7. rano). W sumie 14 godzin snu!!!

Chodzę po lekarzach, oni rozkładają ręce albo dosyłają mnie do psychiatry ( dzięki temu mam już kilka zaświadczeń, że z moją głową jest wszystko ok.).

Byłam badana pod kątem aids i tocznia - wyniki negatywne.

Czy ktoś może wie co to może być za choroba?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SkyBlue



Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nikt nie wie? Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawel1970



Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepsze źródło wiedzy na temat między innymi alergii znalazłem na
-------- Link usunięty ---------- /Mala Mi

Proszę łaskawie przeczytać REGULAMIN który przypominam zaakceptowałeś / aś. A za niestosowanie się do niego będą wyciągane konsekwencje!



Cytat:

REGULAMIN:
1.10 Reklamowanie stron www, produktów itp. jest zabronione.
5.2 Nieznajomość niniejszego regulaminu nie zwalnia użytkowników od jego przestrzegania.

Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wrhandy



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie.
Wyjeżdżałaś może do jakiegoś kraju gdzie trzeba było się szczepic dodatkowo na np japońskie zapalenie mózgu, wsciekliznę, dur i tężec....itd...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sasuke111



Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmmmm .... a może to jakieś dziadostwo typu pasożyt .... ale nie sądzę aby aż tyle obejmował objawów, raczej nie jest to choroba autoimmunologiczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group