Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nietypowa reakcja organizmu po papierosie

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzecho



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 3:00 am    Temat postu: nietypowa reakcja organizmu po papierosie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 18 lat, 178cm i 68kg. Od niedawna zaczęłem palić papierosy. Zauważyłem dziwną rzecz. Już po wypaleniu mniej niż połowy papierosa czuję się lekko zamroczony. Głowa robi się ciężka i ogólnie wszystkie mięśnie rozluźnione. Ten dziwny stan trwa gdzieś do ok. 10 minut.
Jak to wyjaśnić? Co to oznacza? Czy z moim organizmem jest coś nie tak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 9:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tak mam codziennie po pierwszym papierosie:) To normalny stan odużenia nikotynowego.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 3:00 pm    Temat postu: nie pal Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mam 18 lat, 178cm i 68kg. Od niedawna zaczęłem palić papierosy.

Sam widzisz, że jest to szkodliwe.
Po co zaczynasz?
Rzuć to świństwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również zdecydowanie odradzam... to jest cholerny syf.
Rzuć to. Sam widzisz, że się źle czujesz... Confused Po co robić coś na siłę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trudnypan



Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 12:24 pm    Temat postu: rzucić palenie - lepiej nie zaczynać Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Słuchaj nie warto zaczynać palić. Ja sam paliłem 12 lat i wkońcu rzuciłem -metoda Allena Carra to jest to. Ludzie ciągle wierzą,że papiueros coś daje, że jest modny i w ogóle. W Anglii właśnie wszedł przepis zakazujący palenie w miejscu publicznym. Na prawdę warto palić? Niiiieee! Potem będziesz wydawał kaskę na fajki, mimo że będzie ci szkoda, albo w ogóle jej nie będziesz miał. Zamiast czymś się cieszyć, będizesz myślał kiedy zapalisz i gdzie zapalisz? Staary, daruj sobie, bo nie warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temat zamykam - bedzie jeden zbiorczy o papierosach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group