Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nietrzymanie moczu podczas stosunku u faceta?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fiskk0r



Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 4:02 pm    Temat postu: nietrzymanie moczu podczas stosunku u faceta? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siema wszystkim;]
Przeglądałem dość sporo topiców na inso i w końcu postanowiłem sam dorzucić jeden do zbiorów.

Mianowicie od niedawna zacząłem współżyć ze swoją dziewczyną: robiliśmy to 2 razy, bez gumy bo bierze pigułki i za każdym razem po kilku minutach baraszkowania przy kolejnych ruchach zaczyna łaskotać mnie żołądź co prowadzi do wypuszczenia cienkiego i krótkiego strumyczka moczu ;f

Dodam tylko że mam 17 lat, podczas masturbacji nie mam takiego problemu (chyba żołądź jest nawilżony i drażnie go palcami, wtedy występuje podobny efekt automatycznej chęci oddania moczu), nie mam żadnych problemów z trzymaniem moczu..
Wiem że z każdym stosunkiem jego długość będzie rosła ale czy ktoś miał podobny problem? Czy jest to kwestia wrażliwego żołędzia i "trening" mu pomoże czy też raczej warto udać się z tym do urologa?


Pozdro:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group