Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

NIEŚWIEŻY ODDECH

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agamalaga



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 7:40 pm    Temat postu: NIEŚWIEŻY ODDECH Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, od pewnego czasu mam taki problem. A po prostu mam nieswiezy oddech. Jeszcze nic nie zrobilam w tym kierunku aby cos z tym zrobic. Przeczytalam juz duzo artykulow i wypowiedzi . I wiem, ze nalezy sie udac do dentysty, laryngologa, gastrologa itd. Czy ktoras z was ma tez z tym probklem, albo udalo sie to wyleczyc?
Na poczatku nalezalo by pojsc chyba do lekarza rodzinnego, ale to troche wstyd mowic kazdemu "smierdzi mi z ust" . Do tego dochodzi tez bialy nalot na jezykuu. Od czego by sie zabrac?
Prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
radiowa



Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Swarzędz
PostWysłany: Czw Sie 25, 2011 9:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koniecznie udaj sie do lekarza. mozesz miec problem z żołądkiem albo jeszcze co gorszego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group