Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niestałe bóle kolan.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Imanel



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 10:19 pm    Temat postu: Niestałe bóle kolan. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od jakiegoś roku, występują u mnie dziwne bóle w kolanach. Nie są to bóle stałe, aczkolwiek bardzo przeszkadzają mi w codziennych czynnościach, gdyż jako 14-latek potrzebuje dużo ruchu, a takowe bóle bardzo mi w tym przeszkadzają. W celu uśmierzenia bólu stosuję maść przeciwzapalną oraz gdy gdzieś wychodzę zakładam opaskę uciskową... Ale boje się, że te metody w końcu przestaną działać. Co może powodować aż tak silne bóle? Czy możliwy jest tu nie właściwy rozwój wzrost-kości? Gdyż jak na swój wiek strasznie szybko rosnę.. Efektem tego jest 182 cm wzrostu.. Z czego 12 cm uzyskałem podczas jednej zimy, a z tego co mi wiadomo jest to dość spora ilość.

Pozdrawiam.


----edit by emilka----
jakbyś mógł nadawać tytuły tematom bardziej sugerujące problem, to byłoby bardzo fajnie:) tytuł zmieniam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 09, 2007 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj. Faktycznie wydaje mi sie ze u ciebie przyczyna tych boli jest zbyt szybki wzrost. Napisales ze w ciagu jednej zimy urosles az 12 cm Shocked to mnostwo i dla organizmu to jest naprawde szok, szczegolnie dla stawow. Radze Ci udanie sie do ortopedy, on napewno cos zaradzi na twoje bole, poki co gdy zaczyna Cie bolec stosuj tak jak piszesz masci i opaski uciskowe. Jezeli przyczyna lezy w twoim baaaaaardzo szybkim wzroscie to podejrzewam ze te bole ustapia gdy twoj wzorst zachamuje sie, jednak tak jak pisalam wyzej najlepiej udaj sie do ortopedy i koniecznie powiedz mu o szybkosci twojego wzrostu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałem dokładnie to samo;] w Twoim wieku;] albo nawet troche młodszy byłem idź do ortopedy koniecznie bo moga Ci sie stawy rozwalic i woda zbierać albo jakiś inny syf lepiej to obejrzec czy wszystko jest w normie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group