Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niespodziewane wymioty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dawid12345



Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 4:44 pm    Temat postu: Niespodziewane wymioty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, ostatnio sporo czasu brałem leki przeciwbólowe, także te na osłonę żołądka(miałem operacje na kolano) i zauważyłem, że teraz mam problemy z alkoholem. Wcześniej 0.5l nie było największym problemem, a ostatnio na 2 imprezach z rzędu wymiotowałem po 1 kieliszku, oraz 2 piwach. Co może byc przyczyną tego stanu rzeczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dawid12345
Alkohol w połączeniu z lekami może dawać takie objawy.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dawid12345



Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

leki skończyłem zażywac wcześniej - jakieś 3tygodnie temu, natomiast problemy mam teraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 8:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dawid12345
Przyczyna zapewne leży jednak w lekach które stosowałeś.A które mogły spowodować podrażnienie błony śluzowej żołądka.W tej sytuacji reakcja żołądka jest właśnie taka,działanie odruchowe.Możesz zastosować Bioprazol Bio(bez Rp)również bakterie kwasu mlekowego.A przy spożywaniu alkoholu,na początęk zjeść i nie mieszać alkoholi.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dawid12345



Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki;). Sądzisz, że to minie z czasem(na dniach szykuje się kolejna impreza)? Jeszcze tylko pytanie odnośnie tych tabletek: Kiedy je zażywać? Przed imprezą, czy może profilaktycznie ileś razy dziennie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 9:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dawid12345
Bioprazol Bio stosujesz rano przed posiłkiem,a bakterie kwasu mlekowego (np Lacidofil) 2 x dn po 1 w czasie jedzenia lub po jedzeniu.(ok 30 minut)
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group