Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nierównomierne bicie serca

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yhym takie nierównomierne zachowania serducha rzeczywiscie moga wynikac z roznych rzeczy: bardziej lub mniej skomplikowanych i niekoniecznie tutaj od razu pomoże kardiolog. Lepiej zaczac od zrobienia tych wszystkich podstawowych badan https://www.zdrowajesien.diag.pl/ i z wynikami isc do rodzinnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
centowa



Dołączył: 15 Wrz 2017
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczej nie rodzinny a kardiolog i od razu z wynikami rezonansu serca najlepiej. Bez czekania zrobisz w pracowni Wizja V w Piabianicach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tryni



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja na Twoim miejscu poszłabym do kardiologa. Serce to nie przelewki jak boli to coś jest nie tak, jak bije za mocno to też. Czasami możesz mieć stan przedzawałowy i nie wiesz o tym. Moja mama cierpi na chorobę niedokrwienną mięśnia sercowego. Zapisałam ją na ozonoterapię do Olsztyna do takiego centrum medycznego, który polecił nam lekarz rodzinny. Podobno ozonoterapia świetnie działa i wspomaga walkę z chorobami serca i innymi np. bakteryjnymi i grzybicznymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group