Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nieregularny okres a ciaza

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

buska3434 napisał:
O matko jaka żenada... Skąd się biorą tacy ludzie...

Drodzy moderatorzy, prosimy, usuńcie to "coś" Confused


zobaczymy co bedzie dalej. po 1dnym poście nie ma sensu usuwac. Smile jest takie cos jak ostrzezenie a w konsekwencji BAN IP Razz spokojnie... Mody czuwaja Smile Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edyta76



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 4:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masz racje wind of hope, zostawmy"to" bez komentarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
antonella0209



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że piszesz o usunięciu mniam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie. nie reagujcie na jej posty. jak bedzie prowokowac do kłotni czy czegokolwiek to zajme sie nią osobiscie Smile Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
antonella0209



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciężko będzie nie reagować, ale zgoda Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Gru 31, 2008 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Antonella prosze o usuniecie jednego z suwakow. regulamin forum przewiduje tylko 1 suwaczek(pkt. 12 ),wiec wybierz sobie ktorys a 2gi usun.
dziekuje i pozdrawiam


co do reagowania. dasz rade. po co dolewac oliwy do ognia Wink heh. jak narazie cisza. i niech tak zostanie Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spoko dziewczyny:) nie będziemy się zniżać przecież Wink jej poziom nam do kostek nie sięga hihi

A tak w ogóle to jak tam starania?
Pozdrawiam
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
peiklo.83



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Nowy Sącz
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kiedyś bez zluteiny w ogóle nie miesiączkowałam a teraz jestem w drugim miesięcy ciąży Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratuluję i zazdroszczęSmile

Wydaje mi się, że mój nieregularny okres się w końcu reguluje Wink hihi
Mam nadziejęSmile za parę dni czas na pierwszy test owulacyjny!!SmileSmileSmile nic nie poradzę, że nie potrafię myśleć o niczym innym:(
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group