Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nieregularny okres a ciaza

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
demoneczka



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 14, 2008 8:57 pm    Temat postu: nieregularny okres a ciaza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

okres mam co 3 miesiace a nawet dluzej jestem ciekawa czy ktoras ma taki sam problem a jednak udalo sie jej zajsc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lis 15, 2008 1:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a byłaś z tym u lekarza? bo to normalne nie jest
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edyta76



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 15, 2008 7:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to rzeczywiscie dziwne, chyba powinnas porozmawiac z ginekolgiem
ja tez mialam okresy nieregularne, raz 28, raz 30, raz 34...ale to jeszcze jest w normie, 90 dni to chyba nie jest calkiem normalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
demoneczka



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u ginekologa bylam porobilam badania i nic teraz dal mi skierowanie do endokrynologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 1:03 pm    Temat postu: endokrynolog Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Demoneczka byłaś u tego endokrynologa??
Jeśli nie, radzę przed wizytą zrobić badanie na poziom: TSH, FT3 I FT4 oraz usg tarczycy bo lekarz i tak Cię wyśle na te badania a bez ich wyników nie powie Ci wiele a wiesz ile się czeka na każdą wizytę Wink

Napisz koniecznie co Ci powiedział. Ja staram się o dziecko a leczę się na tarczycę, mieszkam za granicą i dopiero jak przyjadę na święta, idę do endo...

Daj znać!

Pozdrawiam
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
demoneczka



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 8:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam jestem juz po wizycie u endokrynologa prawdopodobnie mam pco (duzo jajeczek ktore nie pekaja-robil mi usg dopochwowe)tarczyca wporzadku i prolaktyna w normie a ostatnia miesiaczke mialam we wrzesniu Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wspołczuje... poczytaj sobie posty na forum na temat PCO ;/
czy mimo tej choroby sa szanse na zajscie w ciaze?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mniam



Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 9:06 pm    Temat postu: Re: nieregularny okres a ciaza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry jeżeli chcesz mieć dziecko to w każdej chwili zaciągni faceta do łużka, to nie są realne odpowiedzi kiedy pokazałaś facetowi swoje cycki to co jeżeli pokażesz mu swój duł wbije ci pare razy swojego cycka i będzie ok jesteś w ciąży nie rub tego nie pszytulaj się do niego na go chyba że nie boisz się porodu i chcesz mieć dziecko to co ci szkodzi poczytaj trosze.pszemyśl to radze ci Rolling Eyes Very Happy Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
antonella0209



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mniam jesteś idiotką i do tego analfabetką. To co napisałaś jest nie na temat i kompromituje Cię zupełnie. Może ogranicz się do zadania tego jednego głupiego pytania gdzie piszesz o "bólu" czy "bulu", a nie udzielaj rad innym w sprawach do których nie dorosłaś. Twój iq jest na poziomie 11 latka, używane "cycki" "wbijać cycka" świadczą o braku mózgu. Dziwie się, że admin dopóscił ten post...
Spadaj z tego forum!!!!!

Prosze o spokoj na forum Smile ---edited by Wind_Of_Hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O matko jaka żenada... Skąd się biorą tacy ludzie...

Drodzy moderatorzy, prosimy, usuńcie to "coś" Confused
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group