Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nieregularne cykle

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ilo22



Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 10:20 am    Temat postu: nieregularne cykle Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam bardzo wazne pyt.czy nieregularny cykl moze byc przyczyna nieplodnosci?chociaz miesiaczkuje juz 6 lat to nie mam regularnego cyklu czy to moze byc objawem bezplodnosci?na dodatek nigdy nie wiem kiedy mam owulacje i dni bezplodne mam chlopaka i chcialabym z nim byc ale boje sie ze bede w ciazy boi nie wiem kiedy mam owulacje blagam pomozcie mi Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ilo22



Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 10, 2007 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje wszystkim za odpowiedź bardzo miło że się tyle dowiedziałam io jestem bardzo szczęśliwa!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Cze 10, 2007 7:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorry, ale to ma być sarkazm? Confused Spokojnie, nie jesteśmy w stanie odpowiadać na tysiące postów od razu.

A co do Twojego problemu, to byłaś u lekarza? Bo to on może postawić diagnozę i ustawić leczenie. Nie bez znaczenia jest też Twój wiek.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ilonkal1987



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łódź
PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 9:06 am    Temat postu: Długie przerwy pomiędzy kolejnymi okresami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanko czy mozna zajsc w ciaze gdy nie ma sie regularnych miesiaczek a przerwy sa dosc dlugie np... 3-4 miesiace bez okresu


-----edited by emilka-----
zmieniłam tytuł na bardziej sugerujący treść posta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dać się pewnie da, ale będzie to utrudnione. na pewno powinnaś się z tym zgłosić do lekarza, bo to nie jest normalne
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania26xp



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 10:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szanse nikłe bo gdy nie masz miesiączki nie ma jajeczkowania konieczna wizyta u dobrego specjalisty i dłuuuugie leczenie poczytaj posty podobne do tego wiele sie dowiesz na temat braku jajeczkowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania26xp



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja martwiłabym sie na Twoim miejscu czy kiedykolwiek będziesz mieć dziecko a nie co zrobić by je nie mieć... na razie tabletki antykoncepcyjne uregulują Twoja miesiączkę i zabezpieczą was przed ciążą ale musisz się leczyć żeby to uregulować bo przy nieregularnej miesiączce jest brak jajeczkowania i kiedyś możesz mieć problem z założeniem rodziny nie masz co zwlekać !!!! udaj się do dobrego specjalisty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bomzi



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 137

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Popieram to co napisała Ania ja też miałam nieregularne cykle i lekarze faszerowali mnie anty a i dla mnie to była wygoda a teraz nie mam jajeczkownia i choć bardzo pragne dzidzi narazie nici z tego, więc rozważ to dobrze pa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudia050193



Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: polska
PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam...mam nieregularne cykle miesiaczki nie wiem jak sobie wyliczyc dni plodne a nie plodne...potrzebuje porady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proponuje metode objawowo temiczną. Codziennie rano o wzglednie stałej porze (+ - 1,5 godz) przed wstaniem na leżąco zmierz temperature w pochwie lub w ustach ( lepiej w pochwie). Wyniki zapisuj najlepiej na wykresie. W prawidłowym cyklu zaobserwujesz dwa etapy
* poziom niższych temperatur
* skok o minimum 0,2 stopnie dajacy poczatek poziomu wyższych temperatur
Przyjmuje sie około 7 dni przed skokiem i 3-4 dni po skoku sa dniami płodnymi . Dodatkowo obserwuj wydzielinę ( śluz ) z pochwy. zaobserwujesz
* po okresie jest zazwyczaj sucho
* pojawia sie śluz biały, gęsty, lepki, grudkowaty - to sluz niepłodny
* nastepnie śluz zmienia sie w przejrzysty, śliski, rozciagliwy - jak białko kurze i to juz jest sluz płodny . Gdy zauwarzysz choć jedna cechę tego śluzu to juz przyjmij że masz dni płodne.Czasami nie zaobserwujesz śluzu ciagnacego ale bardzo wodnisty to też jest śluz płodny.
Podczas dni płodnych odczuwasz wigotność , mokrość.
mam nadzieję,że troszke pomogłam
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group