Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nieprzyjemny zapach stop

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Pią Lis 25, 2005 11:47 pm    Temat postu: nieprzyjemny zapach stop Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zwracam sie z prozba o to aby ktos poradzil mi jakis dobry srodek na stopy pracuje fizycznie przez co moje stopy poca sie po dniu pracy po prostu ten zapach jest nie do wytrzymania przez to wtyd mi po prostu zdejmowac buty w towarzystwie poradzcie cos (oczywiscie myje nogi i dbam o ich higiene stosowalem juz kilka srodkow przeciwko poceniu jednak na dlozsza mete okazaly sie nieskuteczne)
Powrót do góry
mysza



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście podstawową rzeczą jest higiena. A osoby, które mają problem z nadmierną potliwością muszą jej przestrzegać szczególnie i myć stopy częściej ( nawet za każdym razem, kiedy ściągną buty) i zmieniać skarpetki, co w tym przypadku nie będzie żadną przesadą.
Gorzej jednak gdy ktoś ma TAKI PROBLEM i wybiera się w gości. W tym przypadku należałoby zakładać inne buty, aniżeli te, w których pracuje się fizycznie przez kilka godzin.
Nie należy też ustawać w poszukiwaniu środków, które zminimalizują tę przykrą dolegliwość. Na rynku kosmetycznym jest ich na pewno mnóstwo:dezodoranty do stóp, talki, żele itp. Niestety to kosztuje, ale warto przetestować na własnej skórze i wybrać najbardziej skuteczny środek.
Dodam, że należy je stosować tylko na umyte stopy. Sa też specjalne dezodoranty do butów, które neutralizują przykry zapach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ktos
Gość









PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote="mysza"]:"Oczywiście podstawową rzeczą jest higiena. A osoby, które mają problem z nadmierną potliwością muszą jej przestrzegać szczególnie i myć stopy częściej ( nawet za każdym razem, kiedy ściągną buty) i zmieniać skarpetki, co w tym przypadku nie będzie żadną przesadą.
Gorzej jednak gdy ktoś ma TAKI PROBLEM i wybiera się w gości. W tym przypadku należałoby zakładać inne buty, aniżeli te, w których pracuje się fizycznie przez kilka godzin.
Nie należy też ustawać w poszukiwaniu środków, które zminimalizują tę przykrą dolegliwość. Na rynku kosmetycznym jest ich na pewno mnóstwo:dezodoranty do stóp, talki, żele itp. Niestety to kosztuje, ale warto przetestować na własnej skórze i wybrać najbardziej skuteczny środek.
Dodam, że należy je stosować tylko na umyte stopy. Sa też specjalne dezodoranty do butów, które neutralizują przykry zapach"[/quote]

Ja polecam talk kosmetyczny:)))
Powrót do góry
nees



Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mojemu mężowi pomaga spray do nóg z Avonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sob Maj 27, 2006 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

albo tak jak ktoś wymienił wcześniej: talk
ale to już zależy kto co lubi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group